LEGO® DUPLO My First 10616 Můj první domeček na hraní

499 Kč 409 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 24. 10. až 25. 10.

Popis

S touto snadno postavitelnou sadou se něco naučíš o běhu dne.

Hrej si a uč se - sada LEGO® DUPLO® Můj první domeček na hraní! Postav velké díly dohromady, aby vznikl domek. Je to perfektní možnost, jak dokázat - že jste šikovní. Speciální kostky, důležité doplňky, které obklopují dítě během celého dne. Otočná kostka noc/den slouží jako kulisa k učení rolí. Tuto snadno sestavitelnou sadu můžete využít k hravému učení svého dítěte. Zahrajte si s dítětem na to, jak 2 figurky LEGO DUPLO ráno vstanou, nasnídají se, vyčistí si zuby, zadovádí si na skluzavce a večer se uloží do postele. Barevné LEGO DUPLO kostky jsou vyrobeny pro malé dětské ruce, dobře se drží a jsou pro děti bezpečné. Obsahuje snadno postavitelný dům s dveřmi a okny, které lze otvírat a skluzavku.

Speciální kostky s obrázky, které se vztahují k hlavním činnostem během dne. Otočením kostky, která symbolizuje na jedné straně noc a na druhé den, měnte podle potřeby denní dobu.

  • Ideální sada pro začátečníky.
  • Naučte děti formou hry - zvykům celého dne.
  • LEGO® DUPLO® figurky nabízí veselé hraní.
  • LEGO® DUPLO® jsou pro děti bezpečné a přesně padnou do jejich malých rukou.
  • Domek je 22 cm vysoký, 19 cm široký a 9 cm hluboký.
  • Skluzavka je přes 9 cm vysoká, 4 cm široká a 13 cm hluboká.

Vlastnosti

Kód: 10616
Určení: Dětské
Věk od: 1 let
Věk do: 5 let
Typ: stavby
Počet dílků: 25 ks

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.