LEGO® Creator 31050 Občerstvení na rohu

999 Kč 819 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 25. 10. až 27. 10.

Popis

Otevři si své vlastní občerstvení společně s červeno-bílou pruhovanou markýzou, pestrobarevnou fasádou a skvělou cedulí obchodu se sendvičem. Připravuj sendviče v útulné kuchyni, potom otevři velké okno pro podávání jídel a přivítej hladové zákazníky, kteří se zastaví na jídlo v rušné ulici s pouličními lampami a požárním hydrantem. Jakmile bude čas na přestávku, vylez po schodech do příjemného bytu v patře s pohodlnou židlí, lampou a s přístupem na balkón a na střešní terasu. Přestav sadu a vytvoř malý městský domek nebo květinářství.

Podávej úžasné sendviče v občerstvení na rohu 3 v 1!

3 v 1 Občerstvení na rohu je plné úžasných nápaditých detailů a funkcí, a dá se přestavět na malý městský dům nebo na květinářství. Obsahuje 2 minifigurky. Product Shopper Otevři pro zákazníky v úžasném občerstvení na rohu, které obsahuje barevnou detailní fasádu, červeno-bílou pruhovanou markýzu, 2 otevírací okénka k podávání jídel a přemístitelnou ceduli obchodu. Detailní interiér obsahuje pokladnu a schody, které vedou do bytu v patře s židlí, lampou, balkónem a přístupem na střešní terasu. Tento model 3 v 1 LEGO® Creator se dá přestavět na malý městský domek nebo na květinářství na hlavní třídě. Obsahuje 2 minifigurky: muže a dívku.

Obsahuje 2 minifigurky: muže a dívku.

Občerstvení na rohu obsahuje detailní fasádu s červeno-bílou pruhovanou markýzou, 2 otevírací okénka k podávání jídel a sestavitelnou ceduli obchodu ve tvaru sendviče; ulici s požárním hydrantem a 2 lampami; interiér obchodu s pokladnou a schodištěm do prvního patra; byt s židličkou, lampou a balkónem, a schodiště na střešní terasu s televizní anténou a sestavitelným ptáčkem.

  • Připravuj sendviče, otevírej okénko pro podávání jídel a obsluhuj hladové zákazníky.
  • Mezi doplňky najdeš stoličku a 2 sestavitelné sendviče.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 7 do 12 let.
  • Obsahuje více jak 460 LEGO® kostek.
  • Model 3 v 1: dá se přestavit na městský dům nebo na květinářství.
  • Občerstvení na rohu měří přes 20 cm na výšku, 17 cm na šířku a 14 cm do hloubky.
  • Malý městský dům měří přes 15 cm na výšku, 8 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
  • Květinářství měří přes 8 cm na výšku, 8 cm na šířku a 12 cm do hloubky. 

 

Vlastnosti

Kód: 31050
Počet dílků: 467 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 8 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.