LEGO® Creator 31046 Rychlé auto

499 Kč 409 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Vyjeď na silnice v tomto úžasném sportovním autě, které obsahuje skvělou kombinaci žluté, bílé a černé barvy, velký spoiler, stylové puklice s nízkými pneumatikami, otevírací dveře a detailní motor. Otevři dveře, které se otevírají nahoru, sedni si za volant, slož střechu a užij si sluníčko, zatímco budeš zkoušet, jak rychle tento úžasný vůz dokáže jet! Dá se přestavět na nákladní pick-up nebo na přední nakladač.

Připrav se na ultra-skvělé rychlé auto 3 v 1!

Naskoč do rychlého auta s nahoru otevíracími dveřmi, skládací střechou, velkou kabinou pro řidiče a stylovými puklicemi. Tento model 3 v 1 se dá přestavět na nákladní pick-up nebo na přední nakladač. Product Shopper Zažij radost z automobilu s úžasným rychlým autem, které obsahuje kombinaci žluté, bílé a černé barvy, velký spoiler, puklice s kovovým vzhledem s nízkými pneumatikami, otevírací kapotu s detailním motorem, nahoru otevírací dveře, skládací střechu a velkou kabinu pro řidiče s prostorem pro 2 minifigurky (nejsou součástí). Tento model 3 v 1 LEGO® Creator se dá přestavět na nákladní pick-up nebo na přední nakladač pro trojnásobek zážitků ze hry a stavění.

  • Obsahuje velký spoiler, puklice s kovovým vzhledem s nízkými pneumatikami, otevírací kapotu s detailním motorem, nahoru otevírací dveře, skládací střechu a velkou kabinu pro řidiče s prostorem pro 2 minifigurky (nejsou součástí).
  • Podívej se na kombinaci žluté, bílé a černé barvy.
  • Otevři nahoru otevírací dveře, slož střechu a vyjeď na volnou silnici.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 7 do 12 let.
  • Obsahuje více jak 220 LEGO® kostek.
  • Model 3 v 1: dá se přestavět na nákladní pick-up nebo na přední nakladač.
  • Rychlé auto měří přes 5 cm na výšku, 15 cm na délku a 8 cm na šířku.
  • Nákladní pick-up měří přes 7 cm na výšku, 14 cm na délku a 8 cm na šířku.
  • Přední nakladač měří přes 7 cm na výšku, 9 cm na délku a 8 cm na šířku.

Video: Creator 31046

 

Vlastnosti

Kód: 31046
Počet dílků: 222 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 7 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.