LEGO® Creator 31042 Super stíhačka

259 Kč 219 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 28. 10. až 1. 11.

Popis

Létej nadzvukovou rychlostí s touto úžasnou stíhačkou, která obsahuje kombinaci tmavě žluté, modré a bílé barvy, dvojité vertikální stabilizátory, velké přívody vzduchu, navigační světla a velké motory. Aktivuj pohyblivá křídla, projeď po ranveji a vzleť do oblak! Až budeš připravený na novou stavitelskou výzvu, přestav ji na futuristickou stíhačku nebo na úžasné letadlo.

Vzleť vysoko do oblak se super stíhačkou 3 v 1!

Dosáhni bleskové rychlosti se super stíhačkou 3 v 1, která obsahuje dvojité stabilizátory, přívody vzduchu, 2 motory a pohyblivá křídla. Dá se přestavět na futuristickou stíhačku nebo na letadlo.

Užij si dobrodružství v nadzvukové rychlosti s touto super stíhačkou, která obsahuje kombinaci tmavě žluté, modré a bílé barvy, dvojité vertikální stabilizátory, tmavě zbarvený kokpit, velké přívody vzduchu, navigační světla a 2 motory a pohyblivá křídla. Tento model 3 v 1 LEGO® Creator se dá přestavět na futuristickou stíhačku nebo na letadlo pro trojnásobek zážitků ze hry a stavění.

  • Obsahuje dvojité vertikální stabilizátory, tmavě zbarvený kokpit, velké přívody vzduchu, navigační světla, 2 motory a pohyblivá křídla.
  • Podívej se na klasickou kombinaci tmavě žluté a bílé barvy.
  • Přesuň křídla do vzletové pozice, projeď po ranveji a vzleť do oblak!
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 6 do 12 let.
  • Obsahuje více jak 95 LEGO® kostek.
  • Model 3 v 1: dá se přestavit na futuristickou stíhačku nebo na letadlo.
  • Super stíhačka měří přes 5 cm na výšku,17 cmna délku a 17 cm na šířku.
  • Futuristická stíhačka měří přes 4 cm na výšku, 14 cm na délku a 11 cm na šířku.
  • Letadlo měří přes 4 cm na výšku, 11 cm na délku a 14 cm na šířku. 

Video: Creator 31042

 

Vlastnosti

Kód: 31042
Počet dílků: 100 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 6 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.