LEGO® Creator 31040 Pouštní závoďáky

129 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

Projížděj písčitým terénem ve výkonném terénním voze, který obsahuje skvělou kombinaci červené, černé a žlutohnědé barvy, žluté varovné majáčky, anténu, nárazník, ochrannou klec a velká terénní kola. Nasedni si do tohoto terénního vozu a vyzkoušej jeho rychlost! Až budeš připravený na další výzvu, přestav ho na úžasnou buginu do dun nebo na drsný vůz 4x4. Product Headline Vyjeď mimo silnici s drsnými pouštními závoďáky 3 v 1!

Projížděj pouštním terénem s terénním vozem pouštních závoďáků 3 v 1, který obsahuje velká terénní kola, ochrannou klec a žluté varovné majáčky. Dá se přestavit na buginu do dun nebo na vůz 4x4.

Projížděj dunami a kamenitým terénem v terénním voze z pouštních závoďáků, který obsahuje kombinaci červené, černé a žlutohnědé barvy, žluté varovné majáčky, anténu, nárazník, ochrannou klec a terénní kola. Tento model LEGO® Creator 3 v 1 se dá přestavit na vůz 4x4 nebo na buginu do dun pro trojnásobek zážitků ze hry a stavění, nebo se dá zkombinovat s jinými sadami mini-vozidel pro nekonečné herní scénáře.

Obsahuje terénní vůz se žlutými varovnými majáčky, nárazník, ochrannou klec, anténu, hasičský přístroj a velké terénní pneumatiky.

  • Podívej se na autentickou kombinaci červené, černé a žluto-hnědé barvy.
  • Projížděj drsným terénem s velkými terénními pneumatikami.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 6 do 12 let.
  • Obsahuje více jak 60 LEGO® kostek.
  • Model 3 v 1: dá se přestavit na buginu do dun nebo na vůz 4x4.
  • Terénní vůz měří přes 5 cm na výšku, 7 cm na délku a3 cm na šířku.
  • Bugina do dun měří přes 4 cm na výšku, 7 cm na délku a 3 cm na šířku.
  • Vůz 4x4 měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a 3 cm na šířku.
  • Zkombinuj se sadami mini-vozidel 31041, 31043 a 31045 a rozšiř svůj herní zážitek.

Video: Creator 31040

Vlastnosti

Kód: 31040
Počet dílků: 65 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 6 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.