Novinka Vánoční katalog

LEGO® City 60133 Adventní kalendář

599 Kč 569 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Překvapení, která na tebe čekají v LEGO® City Adventním kalendáři, můžeš přidat do svých sad anebo začít sbírat úplně nové! Každý den otevři nová dvířka a zjisti, co na tebe za nimi čeká. Bude to budova, vozidlo nebo možná zbrusu nová minifigurka? Možná dokonce minifigurka Ježíška? Jediný způsob, jak zjistit, co se za nimi skrývá, je postupně každé z nich otevírat!

Získej LEGO® svátečního ducha prostřednictvím 24 nových úžasných překvapení!

Dodej svátkům ještě více zábavy díky LEGO® City Adventnímu kalendáři! Obsahuje celou spoustu různých sestavitelných předmětů, vozidel a budov, navíc 7 minifigurek a pejska.

Oslav svátky s LEGO® City v kalendáři, který obsahuje 24 různých překvapení, jedno na každý sváteční den, včetně Santových saní a dárků, sněžného skútru, Vánočního stromečku, helikoptéry, obchodu, stánku se sušenkami a mnohých dalších věcí.

  • Obsahuje několik různých modelů, 7 minifigurek a pejska.
  • Obsahuje 7 minifigurek: 2 hasiče, pracovníka u sopečné stanice, sopečného dobrodruha, 2 hokejisty, Ježíška a navíc pejska.
  • Obsahuje 24 různých předmětů, včetně budov, vozidel, věcí a minifigurek.
  • Každý den otevři jedno okénko a objev překvapení pro tento den.
  • Získej všechny unikátní minifigurky, abys je mohl přidat ke své sbírce.
  • Oslav ducha Vánoc v LEGO® City díky tomuto zábavnému Adventnímu kalendáři.

Vlastnosti

Kód: 60133
Počet dílků: 290 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 5 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.