Znáte z našeho katalogu Doprava zdarma

LEGO® City 60076 Demolition Demoliční práce na staveništi

1 999 Kč 1 639 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 25. 10. až 27. 10.

Popis

Leží před námi velký úkol! Demoliční četa používá ke zbourání řady zchátralých domů těžkou techniku a potřebuje tvoji pomoc. Tak naskoč na obří jeřáb a pohybuj jeho ramenem se zavěšenou bourací koulí…prásk! Pomoz demoličním specialistům rozmístit dynamit a zmáčkni rukojeť rozbušky…bum! Použij silný přední nakladač a zatáhni za demoliční řetěz…prásk! Až si sedne zvířený prach, naber sutiny do sklápěčky. Tak tomuhle říkám parádní demoliční tým!

Obsahuje 5 mini figurek demoličních dělníků s různými doplňky.

Stavebnice Lego podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Video: LEGO City 60076 Demolition Demoliční práce na staveništi

Vlastnosti

Kód: 60076
Určení: Chlapecké
Počet dílků: 776 ks
Věk od: 6 let
Věk do: 12 let
Počet dílků: 776ks,Typ
Rozměry výrobku: Hmotnost (kg)
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 28.00
Hloubka (cm): 54.00
Rozměry balení: Hmotnost (kg)

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.