LEGO® Architecture 21031 Burdž Chalífa

999 Kč 819 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 25. 10. až 27. 10.

Popis

Oslav inovativní design budovy s tímto LEGO® Architecture modelem budovy Burdž Chalífa, nejvyšší budovy, kterou kdy člověk postavil, v Dubaji. Věž vysoká 828 metrů z oceli, skla a zpevněného betonu, navržená architektonickou firmou Skidmore, Owings & Merrill, byla postavena v období od roku 2004 do roku 2010. Burdž Chalífa byl postaven, aby pomohl Dubaji při změně z města, jehož ekonomie je založená na ropě, na město se službami a turismem. Product Headline Zažij 160 patrovou budovu Burdž Chalífa!

Postav si a zažij budovu Burdž Chalífa. Tato verze nejvyššího mrakodrapu v Dubaji pro rok 2016 je zatím nejvyšším modelem LEGO® Architecture.

  • Postav si model nejvyššího mrakodrapu v Dubaji z kostek LEGO®.
  • Tento model nové verze oblíbené budovy Burdž Chalífa pro rok 2016 měří přes 39 cm a je tak zatím nejvyšším modelem LEGO Architecture. Model byl navržen se zaměřením na pevnost a sílu - při pohledu ze shora zachycuje charakteristický tvar květiny - a také na to, aby stavitelům dal zajímavý a prospěšný stavitelský zážitek.
  • LEGO® verze skutečné architektonické památky, mrakodrapu Burdž Chalífa.
  • Tento model pro rok 2016 měří přes 39 cm na výšku, což z něj činí zatím nejvyšší model LEGO® Architecture.
  • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii budovy (Pouze v anglickém jazyce. Jiné jazyky jsou dostupné ke stažení na LEGO.com/architecture).
  • Sesbírej všechny stavebnice ze série LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako médium používá LEGOkostky, a byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o design, architekturu a historii.
  • Měří 39 cm na výšku, 9 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Video: Burdž Chalífa

Vlastnosti

Kód: 21031
Počet dílků: 333 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.