LEGO® Architecture 21027 Berlín

799 Kč 649 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 24. 10. až 25. 10.

Popis

Zachyť architektonickou podstatu Berlína s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonický Reichstag, Vítězný sloup, věž Deutsche Bahn, berlínskou televizní věž a Brandenburskou bránu, které dohromady tvoří krásnou scenérii. Každá LEGO® budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný a prospěšný stavitelský zážitek díky barvám, jako ve skutečnosti, a díky stejnému měřítku pro všechny budovy. Tento úžasný model také obsahuje 3 části Berlínské zdi s graffiti, čímž této verzi jednoho z nejpodmanivějších měst na světě dává historický přídavek.

Oslav Berlín pomocí tohoto panoramatického modelu LEGO® Architecture!

Postav Reichstag, Vítězný sloup, věž Deutsche Bahn, berlínskou televizní věž a Brandenburskou bránu a užívej si pohled na berlínské panorama. Product Shopper Vytvoř si berlínskou směs historické a moderní architektury s tímto realistickým LEGO® modelem z kostek. Panoramatická sbírka LEGO Architecture obsahuje modely, které jsou v hodné k vystavení doma nebo v kanceláři, a byla vyvinuta pro všechny, kdo mají rádi cestování, architekturu, historii a design. Každá sada má své měřítko, aby byla přesnou verzí každé z budov v menší velikosti, a má barvy, jako ve skutečnosti. Tato sada obsahuje Reichstag, Vítězný sloup, věž Deutsche Bahn, berlínskou televizní věž a Brandenburskou bránu, a jako přídavek obsahuje také ozdobnou cedulku „Berlín“.

  • LEGO® verze panoramatu Berlína.
  • Obsahuje Reichstag, Vítězný sloup, věž Deutsche Bahn, berlínskou televizní věž a Brandenburskou bránu.
  • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designérovi, architektuře a o historii každé z budov, současně i historická fakta o Berlíně a jeho architektonickém dědictví (Pouze v anglickém a německém jazyce. Jiné jazyky jsou dostupné ke stažení na LEGO.com/architecture).
  • Obsahuje 3 části Berlínské zdi s ozdobným motivem graffiti.
  • Obsahuje základní desku o velikosti 4x32 s ozdobnou jmenovkou s nápisem „Berlín“.
  • Stavěj ta nejkrásnější města na světě se sérií panoramat LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako médium používá LEGO kostky, a byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o design, architekturu a historii.
  • Měří 23 cm na výšku, 25 cm na šířku a 5cm do hloubky.

Video: Berlin

 

Vlastnosti

Kód: 21027
Počet dílků: 289 ks
Barva: Barevná
Určení: Dětské
Věk od: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.