Zazu Tučňák ZOE růžový - musicbox s bezdrátovým reproduktorem

Skladem
849 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1002973002

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Klidný spokojený spánek a pravidelný odpočinek je pro děti velmi důležitý. Někdy se však nedaří malá zlobidla uspat. Nechtějí spát, usínají špatně nebo se budí ze spánku. Proto je tu roztomilý tučňák Zoe.

Zoe je přenosný přehrávač, noční světlo a reproduktor v jednom. Má 5 naprogramovaných melodií – zvuk tlukotu srdce, vodopádu, zvuky přírody, poslechovou hudbu a tři tradiční ukolébavky. Také je vybaven bezdrátovým reproduktorem, díky kterému může vaše dítko při usínání poslouchat oblíbené skladby či pohádky.

Tučňák je velmi kompaktní, takže ho snadno přibalíte s sebou i na procházku. Zoe má praktické poutko pro zavěšené na jakékoliv místo (kočárek, postýlku, autosedačku, atd.).

Malé noční světlo má 2 nastavení jasu, která pomohou dětem ve tmě navodit vyšší pocit bezpečí.

Tučňák Zoe se automaticky vypne po 20 minutách. Kromě toho můžete aktivovat snímač zvuku, jenž zapne hudbu nebo světle, v případě, že začne vaše zlatíčko v noci plakat.

Hlavní funkce:

  • Bezdrátový reproduktor – díky technologii Bluetooth a připojení mobilního zařízení získáte neomezený přístup k hudbě a pohádkám (speciálně navržený kanál ZAZU Spotify)
  • 5 naprogramovaných melodií – zvuk tlukotu srdce, vodopádu, zvuky přírody, poslechová hudba a 3 tradiční ukolébavky.
  • Noční světlo s nastavením jasu (jemné x jasné)
  • Snímač zvuku – při pláči se aktivuje světlo nebo hudba (snímač zvuku se aktivuje po cca 3 vteřinách pláče. Nereaguje ihned, aby se Zoe neaktivoval např. při pouhém zakašlání malého dítěte.)
  • Nastavení hlasitosti přehrávání
  • Automatické vypnutí – zvuk a světle se automaticky vypnou po 20 minutách (při použití bezdrátového reproduktoru je automatické vypnutí deaktivováno)
  • Tučňák Zoe funguje na dobíjecí vestavěnou baterii

Obsah balení:

  • Music box ZOE
  • Poztko
  • USB kabel

Video: ZAZU Tučňák ZOE

Výrobek je testován v souladu s mezinárodními předpisy.

Vlastnosti

Kód ZA-ZOE-03
Rozměry 16 x 10 x 5 cm
Určení Dívčí
Barva Růžová
Věk od 0 let

Značka Zazu

Zazu

Pomozte dětem poznat čas, se značkou Zazu to bude hračka. Přináší skvělé hodiny a budíky, které vašim ratolestem pomohou nejen se vstáváním, ale také s učením času. Produkty Zazu zatočí i se strachem ze tmy. Krásná noční světýlky zaženou každou noční můru. Užijte si každodenní režim s úsměvem.