Cloud B Hvězdná Beruška

Doprava zdarma −11 %
Doprava zdarma
899 Kč 797 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 957504

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Proměňte dětský pokojíček v nádhernou noční oblohu plnou hvězd. Tato rozkošná beruška usnadní vašim dětičkám usínání a pomůže jim překonat přirozený strach ze tmy.

Slunéčko sedmitečné promítá měsíc a hvězdy se 7 skutečnými souhvězdími na všechny stěny i strop pokoje, které je snadné najít díky promítanému Měsíci. Svítí ve 3 relaxačních barvách - rubínově červená, safírově modrá, smaragdově zelená. Nechybí ji ani automatické vypnutí po 45 minutách nebo funkce okamžitého zhasnutí.

Vlastnosti:

  • Nová funkce: Morfing - plynulá změna všech barev
  • promítá měsíc a 7 skutečných souhvězdí na všechny stěny i strop místnosti
  • tři barvy hvězd: jasně modrá, jasně zelená a jemně jantarová
  • krunýř svítí uklidňujícím nočním světlem
  • automatické vypnutí po 45 minutách
  • příručka s hvězdnou oblohou pro určení souhvězdí
  • hračka je napájena 3 ks AAA baterií
  • Ideální pro věk od 0 let i dospěléVšechny výrobky Cloud B jsou vyrobeny pouze z materiálů vysoké kvality, které prošly přísným testováním v certifikovaných laboratořích. Podle určeného věku mají atesty na použití dětmi již od narození. Pokud chcete bezpečné hračky pro vaše děti, volte originál Cloud B. Na zdraví dětí záleží i nám. Všechny použité materiály na hračkách jsou testované a odpovídají normě na hračky EN71 a nesou označení CE.

Originální produkty Cloud B mají záruku 100% kvality a jsou bezpečné pro Vaše děti.

Hvězdné hračky porostou s vašimi dětmi, které se, již jako starší, mohou naučit vyhledat mezi spoustou hvězd na stěnách i stropu místnosti souhvězdí, která najdou na skutečné noční obloze.

Vlastnosti

Kód CH7353
Určení Dívčí
Věk od 0 let
Věk do 99 let
Šířka 22
Výška 12
Hmotnost brutto 0.8
Hmotnost netto 0.6
Rozměry 26,8x22x11,5 cm
Hmotnost 0,54 g

Značka Cloud B

Cloud B Cloud B je předním světovým výrobcem produktů a příslušenství, které pomáhají maminkám i tatínkům s uspáváním dětiček. Spolek uklidňujících zvířátek pro harmonický a sladký spánek se stále rozrůstá. Pediatrický výzkum potvrdil, že jemné libozvučné tóny přispívají ke zklidnění mysli. Díky tomu dosáhnou děti hlubšího a kvalitnějšího spánku.