iiamo Zeleno-modrá samoohřívací lahev go 2in1

−40 %
750 Kč 449 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Iiamo go​​​​​​​​​​ je samoohřívací kojenecká láhev s unikátním ohřívacím systémem, který je patentovaný a jediný svého druhu. Jedná se o samohřívací láhev, která ohřívá mléko či jinou tekutinu na teplotu mateřského mléka tedy 37°C (teplota těla) během 4 minut. A to vše bez elektřiny, bez kabelů, bez omezení.​​
Součástí láhve iiamo go je antikoliková savička, která díky speciálnímu antikolikovému ventilku pomáhá předcházet kolikám u dětí.
​​​Iiamo go je věnována rodičům, kteří si chtějí užívat čas krmení bez stresu. V klidu a v pohodě jít navštívit své přátele, nakupovat, jít do kavárny, zaběhat si, cestovat a vědět, že krmení nebude vůbec žádný problém.
​Iiamo go věnuje velkou pozornost zdraví a bezpečnosti svých produktů. Všechny iiamo produkty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují BPA, parabeny, ftaláty, parfémy nebo jiné škodlivé látky.​
Iiamo go lze jednoduše rozebrat, takže ji můžeme velmi snadno čistit, což výrazně snižuje riziko udržování bakterií uvnitř láhve po jejím vyčištění. Doporučujeme umývat ručně, čímž prodloužíme dobu životnosti láhve.
​ Mějte prosím na paměti, že láhev iiamo go může být použita v mikrovlnné troubě pouze za předpokladu, že zaměníte spodní uzávěr z nerezové oceli za nový spodní uzávěr iiamo more, který se prodává jako doplněk samostatně. iiamo more je ploché dno, které přemění velikost láhve na 380 ml a láhev již nebude obsahovat nerezový komponent.

Vlastnosti

Kód 106
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Obsahuje 1ks láhev iiamo go, 1ks savička flow velikosti 0m+, ohřívač není součástí balení a je třeba ho koupit zvlášť
Věk 0+

Značka iiamo

Iiamo je mladá, inovativní a dynamická společnost se sídlem v Dánsku, s vizí zjednodušit život rodičům a jejich dětem. Věnuje velkou pozornost zdraví a bezpečnosti svých produktů. To je důvod, proč si iiamo vždy vybírá ty nejlepší a nejvíce organické materiály, které jsou dostupné pro dané produkty.