iiamo Oranžovo-růžová kojenecká lahev home

499 Kč 269 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

​Iiamo home​​​​​​​​​​ je variabilní kojenecká láhev. Může být použita jako klasická kojenecká láhev s obsahem 380 ml, ale později také jako sportovní láhev, pokud vyměníme horní uzávěr se savičkou za uzávěr iiamo drink tedy sportovní uzávěr určený pro děti, které již nepotřebují k pití savičku.
Součástí láhve iiamo go je antikoliková savička, která díky speciálnímu antikolikovému ventilku pomáhá předcházet kolikám u dětí.
​​​​Iiamo věnuje velkou pozornost zdraví a bezpečnosti svých produktů. Všechny iiamo produkty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují BPA, parabeny, ftaláty, parfémy nebo jiné škodlivé látky.​
Iiamo home lze jednoduše rozebrat, takže ji můžeme velmi snadno čistit, což výrazně snižuje riziko udržování bakterií uvnitř láhve po jejím vyčištění.
Doporučujeme umývat ručně, čímž prodloužíme dobu životnosti láhve.
​ Láhev iiamo home může být použita v mikrovlnné troubě.

Vlastnosti

Kód: 603
Určení: Dětské
Věk od: 0 let
Věk do: 1 let
Obsahuje: každé balení obsahuje 1ks savičky iiamo flow vel. 0+

Značka iiamo

Iiamo je mladá, inovativní a dynamická společnost se sídlem v Dánsku, s vizí zjednodušit život rodičům a jejich dětem. Věnuje velkou pozornost zdraví a bezpečnosti svých produktů. To je důvod, proč si iiamo vždy vybírá ty nejlepší a nejvíce organické materiály, které jsou dostupné pro dané produkty.