WOOD PARTNER Rostoucí židle UNIVE 3v1 natur lak - růžová

1 084 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

U rostoucí židle UNIVE můžete výšku a hloubku sedátka i podnožky snadno a pohodlně regulovat tak, aby zdraví Vašeho dítěte nebylo ohrožováno. Rostoucí židle UNIVE roste, jak potřebuje Vaše dítě. Rostoucí židle UNIVE je určena dětem od cca. 9 měsíců, kdy je schopno samostatného sezení až do 4 let. Může posloužit jako židlička nebo po otočení jako praktický stoleček.

Důvod ?

Sedět zdravě znamená sedět s nohama opřenýma o podložku a lokty o pracovní desku stolu. Jen tak může být vaše páteř nepřetěžovaná a ve správné poloze. Pokud sedíte bez opory nohou a rukou, tak ji instinktivně hledáte a páteř se tak namáhá a křiví. Dítě se poté ani nesoustředí na skutečnou činnost u stolu. Zdravé sezení znamená také nastavení hloubky sedáku, aby nezasahoval do podkolenní jamky a nepřiškrcoval cévní proudění v nohou. V neposlední řadě má použití a nastavení rozměrů rostoucí židle, vliv na správný úhel očí na činnost u stolu, což bývá příčinou vzniku očních vad.

Proč koupit rostoucí židli UNIVE?
  • Rostoucí židle UNIVE plní výše uvedené zdravotní důvody.
  • Rostoucí židle UNIVE je certifikovaná.
  • Rostoucí židle UNIVE je buková, což dává záruku dlouhé životnosti a odolnosti oproti židlím z měkkého dřeva smrku a borovice.
  • Rostoucí židle UNIVE je i pěkným designovým doplňkem pokojíku vašich dětí.

Vlastnosti

Kód UNIVE – P01
Určení Dívčí
Věk od 1 let
Věk do 4 let
Rozměry 35 x 35 x 35 cm
Materiál bukové dřevo, natur lak

Značka WOOD PARTNER

WOOD PARTNER WOOD PARTNER je český výrobce a distributor vybavení mateřských škol a družin. My jsme pro vás připravili rostoucí židličky UNIZE právě tohoto výrobce. U rostoucí židle UNIZE můžete výšku a hloubku sedátka i podnožky snadno a pohodlně regulovat tak, aby zdraví Vašeho dítěte nebylo ohrožováno. Rostoucí židle UNIZE roste tak, jak potřebuje Vaše dítě.