Doprava zdarma

WOOD PARTNER Rostoucí židle UNIVE 3v1 natur lak - oranžová

1 084 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

U rostoucí židle UNIVE můžete výšku a hloubku sedátka i podnožky snadno a pohodlně regulovat tak, aby zdraví Vašeho dítěte nebylo ohrožováno. Rostoucí židle UNIVE roste, jak potřebuje Vaše dítě. Rostoucí židle UNIVE je určena dětem od cca. 9 měsíců, kdy je schopno samostatného sezení až do 4 let. Může posloužit jako židlička nebo po otočení jako praktický stoleček.

Důvod ?

Sedět zdravě znamená sedět s nohama opřenýma o podložku a lokty o pracovní desku stolu. Jen tak může být vaše páteř nepřetěžovaná a ve správné poloze. Pokud sedíte bez opory nohou a rukou, tak ji instinktivně hledáte a páteř se tak namáhá a křiví. Dítě se poté ani nesoustředí na skutečnou činnost u stolu. Zdravé sezení znamená také nastavení hloubky sedáku, aby nezasahoval do podkolenní jamky a nepřiškrcoval cévní proudění v nohou. V neposlední řadě má použití a nastavení rozměrů rostoucí židle, vliv na správný úhel očí na činnost u stolu, což bývá příčinou vzniku očních vad.

Proč koupit rostoucí židli UNIVE?
  • Rostoucí židle UNIVE plní výše uvedené zdravotní důvody.
  • Rostoucí židle UNIVE je certifikovaná.
  • Rostoucí židle UNIVE je buková, což dává záruku dlouhé životnosti a odolnosti oproti židlím z měkkého dřeva smrku a borovice.
  • Rostoucí židle UNIVE je i pěkným designovým doplňkem pokojíku vašich dětí.

Vlastnosti

Kód: UNIVE – P05
Určení: Dětské
Věk od: 1 let
Věk do: 4 let
Rozměry: 35 x 35 x 35 cm
Materiál: bukové dřevo, natur lak

Značka WOOD PARTNER

WOOD PARTNER je český výrobce a distributor vybavení mateřských škol a družin. My jsme pro vás připravili rostoucí židličky UNIZE právě tohoto výrobce. U rostoucí židle UNIZE můžete výšku a hloubku sedátka i podnožky snadno a pohodlně regulovat tak, aby zdraví Vašeho dítěte nebylo ohrožováno. Rostoucí židle UNIZE roste tak, jak potřebuje Vaše dítě.