Nimble Babies Odstraňovač mléka z kojeneckých lahví

229 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Zaplatit můžete
až po vyzkoušení
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Nimble Babies odstraňuje zbytky mléka a zápach z Vašich oblíbených kojeneckých lahví. Je vyroben z nejbezpečnějších čistících složek, které pocházejí z cukru, aminokyselin a kokosových ořechů. Jeho hodnota pH je velmi blízká hodnotě pH samotné vodě. Nimble Babies obsahuje také složky rostlinného původu, které velmi dobře odstraňují vodní kámen.

Proč se starat o zbytky mléka?

Nejenže způsobují nepříjemný zápach, ale vytváří také ideální prostředí pro růst bakterií!

Proč se zbytky mléka tak těžko myjí?

Mléčné tuky a bílkoviny velmi snadno ulpívají na plastu jako magnet. Nimble Babies dokáže tyto tuky od plastu chytře oddělit. Proto je mytí kojeneckých lahví s Nimble Babies velmi jednoduché.

Je to tak snadné!

Stačí pouze dvakrát stříknout Nimble Babies do malého množství teplé vody v lahvičce a pomocí kartáče ji vyčistit. Po vyčištění pak lahvičku opláchnout tekoucí vodou.

Doporučuje 10 z 10 maminek! Maminky, které Nimble Babies vyzkoušely jej doporučují dalším maminkám a svým přátelům. Milují také jeho velký rozprašovač, který pomáhá jednoduchému čištění. vyrobený ze surovin rostlinného původu neobsahuje SLES (pěnidla), barviva a vonné látky je klinicky testován vyrobený ve Velké Británii

Objem: 200 ml

Vlastnosti

Kód NB200
Určení Unisex
Věk od 0 let
Věk do 6 let
Počet kusů v balení 1