Magics Premium Newborn Jumbopack - 108ks

−19 %
Skladem
459 Kč 369 Kč při nákupu 1 ks
3,42 Kč za kus

Náš kód: 714458

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Přestože jsou plenky Magics nejtenčí plenky na trhu vynikají svou zvýšenou savostí díky nové technologii Drylock. Jsou velice praktické a pohodlné. Inovativní technologie přispívá i k úsporám zdrojů, absorpční polštářky neobsahují celulózu. Při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál. Plenkové kalhotky Magics Premium Newborn Jumbopack: Jsou vhodné pro děti od 2 do 5 kg. Balení obsahuje 108 plen (3×36ks). Díky nové technologii Drylock zajišťují nejvyšší kvalitu. S integrovaným systémem řízení tekutin Drylock (interaguje a reaguje na přítomnost tekutiny).

Vlastnosti

Kód 201205T
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 0 let
Počet kusů v balení 108

Značka Magics

Magics díky nové technologii Drylock® zajišťují nejvyšší kvalitu. Jsou praktické, pohodlné a se zvýšenou savostí, přestože jsou to nejtenčí jednorázové plenky na trhu.

Inovativní technologie Drylock® přispívá i k úsporám zdrojů. Absorpční polštářky neobsahují celulózu – šetříme tak naše stromy. Při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál.

Značka Magics klade velký důraz na životní prostředí a její inovativní výrobní procesy zaručují jedny z nejspolehlivějších výrobků na trhu.