Predo Baby Midi 4-9 kg, 40ks

−17 %
169 Kč 139 Kč při nákupu 1 ks
3,48 Kč za kus
Vyprodáno

Náš kód: 1177439001

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dětské jednorazové pleny “Predo baby” s novým ochranným sýstemem, poskytují maximální pocit sucha. Superabsorpční jádro udržuje vlhkost uvnitř, proto pokožka dítěte není podrážděná a je suchá během celého dne a noci. Pleny “Predo baby“s jejich měkkým jako bavlna povrchem, 100% účinnou bariérou proti úniku tekutin a pružnými bočními manžetami jsou nejlepší volbou pro Vaše dítě.

Vlastnosti

Kód 1-103
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 1 let
Počet kusů v balení 40
Šířka 20.2
Výška 11.8
Hmotnost brutto 1.134
Hmotnost netto 1.134

Značka Predo Baby

Predo baby přinášejí novou generaci dětských plen, která díky pokročilé technologií vytváří měkkou, tenkou a pohodlnou plenu. Většina známých výrobců jednorázových dětských plen, používá tlustou vnitřní vrstvu, vrstvu SAP, která promění tekutinu na gel. Predo používá tenkou vnitřní vrstvu a vyšší koncentraci SAP. To přispívá k rychléjší absorpci vlhkosti pro maximální pohodlí Vašeho dítěte.

Dětské pleny Predo baby jsou prodávány ve 20 zemích na celém světě a jsou považováné za jednu z předních značek v zahraniči. Plenky Predo jsou vyráběny v Turecku a řadí se mezi plenky nejvyšší kvality!

Predo Baby - jsou vysoce kvalitní dětské pleny, které splňují nejvyšší standardy kvality! Nová řada plen Predo baby je certifikována dle ISO 9001:2008, CE Conformity a dalších testů, které byly provedeny kvalifikovanými společnostmi pro kontrolu kvality v Evropě (Belgie, Německo, Francie, Itálie, Česká Republika).

Nejdůležitějším prvkem pro nás je spokojenost naších zákazníků, které jsme úspešně dosáhli konsolidací výzkumu, vývoje a kontroly jakosti ve všech fázích výroby zboží, což umožňuje vyrábět plenky, které splňují požadavky těch nejnáročnějších zákazníků, maminek a dětí.