Magics Flexidry XL (+16kg) Ecopack - 132 ks

Skladem
639 Kč při nákupu 1 ks
4,84 Kč za kus

Náš kód: 770148

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Přestože jsou plenky Magics velice tenké, tak vynikají vysokou savostí díky nové technologii Drylock. Inovativní technologie přispívá i k úsporám zdrojů, protože absorpční jádro obsahuje méně celulózy než konkurenční výrobky. Při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál. Plenky Magics Flexidry XL Ecopack: Jsou vhodné pro děti od 16+ kg. Balení obsahuje 132 ks plen (3 × 44 ks). Díky technologii Drylock zajišťují nejvyšší kvalitu. S integrovaným systémem řízení tekutin Drylock (interaguje a reaguje na přítomnost tekutiny). Úzké jádro, které se lépe přizpůsobí dítěti. Vhodné k použití ve dne i v noci. Jsou praktické, extra pohodlné a se zvýšenou savostí. Jsou ekologické – při výrobě se klade velký důraz na životní prostředí. Vyrobeny v ČR.

Vlastnosti

Kód 227011
Určení Dětské
Věk od 1 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 132

Značka Magics

Magics díky nové technologii Drylock® zajišťují nejvyšší kvalitu. Jsou praktické, pohodlné a se zvýšenou savostí, přestože jsou to nejtenčí jednorázové plenky na trhu.

Inovativní technologie Drylock® přispívá i k úsporám zdrojů. Absorpční polštářky neobsahují celulózu – šetříme tak naše stromy. Při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál.

Značka Magics klade velký důraz na životní prostředí a její inovativní výrobní procesy zaručují jedny z nejspolehlivějších výrobků na trhu.