Bright Starts NE Deka na hraní Pal Around Jungle™ (0 m+)

−26 %
1 290 Kč 949 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Bright Starts Deka na hraní Pal Around Jungle Podložka je vyrobena z velmi kvalitního a jemného materiálu určenému pro citlivou dětskou pokožku. Na obloucích nad hlavou dítěte jsou umístěny různé hračky (bezpečné zrcátko, chrastítko a opička). Součástí deky je i hrací skříňka se čtyřmi melodiemi. Na obloucích najdete mašličky pro přivázání více oblíbených hraček Vašeho miminka. Deku lehce složíte a přenesete. Hračky lze jednoduše demontovat a pověsit například do kočárku nebo autosedačky, oblouky můžete kdykoli snadno odstranit.

Vlastnosti: - hrací deka pro děti od narození - barevná hrací deka s 3 veselými hračkami - plyšová opička hraje až 4 melodie - zrcátko podporuje vizuální vývoj dítěte a sebepoznání - deka rozvíjí všechny smysly dítěte zábavnou formou - chrastítka vydávají jemné zvuky, které napomáhají rozvoji sluchu - chrastítka a hračky díky svým tvarům zároveň pomáhají rozvíjet jemnou motoriku - hračky jsou snadno demontovatelné, lze je používat samostatně nebo vyměnit za jiné - další poutka na hrazdičce a po obvodu deky umožňují připevnit další hračky - hrazdičku lze v pozdějším věku odejmout a samostatně používat pouze deku jako podložku na hraní

Technické parametry: - rozměry podložky: 76x76x46 cm

Vlastnosti

Kód 1.3.9194
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 1

Značka Bright Starts

Bright Starts Bright Starts patří do rodiny značek, které vyrábí produkty pro děti s více než 40 letou historií. Po celou dobu až do současnosti přináší na trh jen ty nejkvalitnější a inovativní výrobky. Produkty také zaujmou krásným designem a svojí funkčností, která upoutává pozornost dítěte, a tím dopomáhá k rozvoji jeho schopností.