WOODY Houpací kruh (průměr 85 cm) - červený

Doprava zdarma −28 %
Skladem
Doprava zdarma
2 099 Kč 1 499 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 489367

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Houpací kruh - červený - HRAČKA ROKU 2013

Teď už se mohou sourozenci houpat spolu nebo přizvete kamaráda! Ten druhý už nemusí smutně čekat ve frontě na houpání!

Je určena pro houpání v sedě nebo v leže.

Nosnost houpačky je maximálně 100 kg nebo pro 1-2 děti. Tato houpačka je určena pro venkovní použití. Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.


Sedák je z textilních popruhů. Rám je kovový, potažený provazem. Použitý materiál umožňuje komfortní odpočinek i bezpečné houpání.Délka závěsných lan je 170 cm. Houpačka se zavěšuje za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena pevným uzlem ve spodní části kruhu.

Věk: 3+

Vlastnosti

Kód 91401
Určení Dětské
Věk od 3 let
Věk do 10 let
Šířka 84
Výška 8
Hmotnost brutto 10
Hmotnost netto 5.1
Průměr houpacího kruhu 85 cm
Váha 7 kg

Značka WOODY

WOODY

Značka WOODY byla zaregistrována v roce 1999, jako jedna z prvních přišla se širokou škálou dřevěných výrobků, zaměřující se na didaktické a motorické hračky, rozvíjející jemnou motoriku, kombinatoriku a jednoduché kreativní a kombinační myšlení.O dřevěných hračkách lze obecně říci, že jsou to hračky tradiční.

Značka Woody nadchne nejen svou rozmanitostí, ale především kvalitou, která se jí nedá upřít. Všechny hračky Woody jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standart a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka".