La Siesta Závěsný vak Joki Outdoor - baloo

Doprava zdarma
Doprava zdarma
3 190 Kč 2 990 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 1169605001

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Voděodolný dětský vak JOKI OUTDOOR spider zavěšený jako kokonek na větvi stromu nebo trámu je útulným místem zvoucím k hraní a snění. HamacTex –materiál, ze kterého je vak vyroben, je pevný a vydrží jakékoli počasí.  

Jemné houpání rozvíjí smyl pro rovnováhu a pozitivně ovlivňuje schopnost soustředění, které je důležité pro úspěšné zvládnutí dovedností, jako jsou čtení, psaní a počítání. Proto také závěsný vak JOKI doporučuje Německá společnost podporující správné držení těla a tělesnou kondici (BAG). 

JOKI je vhodný pro děti ve věku od 3 – 9 let. Pro zavěšení vaku doporučujeme minimální výšku 200 cm. Tento produkt byl certifikován TÜV a má GS pečeť bezpečnosti.

VLASTNOSTI: 

Dětský houpací vak

Útulné místo pro hry i odpočinek. 

Odolný materiál

HamacTex® je polypropylenové vlákno vyvinuté speciálně pro houpací sítě a jejich zvláštní nároky. HamacTex® je na dotek i na pohled podobný bavlně, navíc je ale voděodolný a rychle schne

Doporučeno BAG

Tento produkt doporučuje Německá společnost podporující správné držení těla a tělesnou kondici (BAG). Produkt, který byl vyvinutý pro potřeby dětí, podněcuje intuitivní pohyb a přirozený rozvoj. Tělesné cvičení je základem zdraví, vývoje i vzdělávání. 

Test bezpečnosti GS

Mezinárodně uznávanou značku GS získávají pouze výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Vyjímatelný polštář

Pohodlný, bílý polštář můžete snadno (díky zipu) vyjmout a vak vyprat.

RADY A PÉČE:

Požadavky na prostor

Ideální výška pro zavěšení houpacího vaku Joki je 200 cm. V případě, že je závěsný bod výše, můžete houpací vak prodloužit lanem. 

Upevnění

Houpací vak Joki můžete zavěsit do stropu, na větev stromu či trám.  Protože Joki vyžaduje jen minimum místa, najde uplatnění i v malých dětských pokojích. Navíc se dá snadno a rychle odejmout. 

Lze prát v pračce

Houpací vak Joki můžete prát v pračce na 30°C a program jemné prádlo

Nesušit v bubnové sušičce!

Pro zachování původní kvality nesušte v sušičce. Síť rozložte a nechte volně uschnout.

Chraňte před odíráním

Zajistěte, aby se síť mohla volně houpat a neodírala se o zem.

Na noc ukliďte

Bavlněné houpací sítě jsou citlivé na vlhkost. Proto je chraňte před nočním vlhkým vzduchem. Mějte na paměti, že zavlhlá houpací síť potřebuje k prosušení dostatečnou cirkulaci teplého vzduchu. 

Před uskladněním na zimu vysušte

Doporučujeme, abyste houpací síť před uskladněním na zimu vyčistili a řádně vysušili. Po dokonalém vyschnutí vložte do plastového obalu, který ji ochrání před drobnými škůdci. 

Video: La Siesta JOKI

 

 

 

Vlastnosti

Kód JKD70-46baloo
Materiál Povlak: 100 % polypropylene, výplň polštáře: 100 % polyester
Určení Dětské
Nosnost 80 kg
Věk od 3 let
Věk do 9 let
Šířka 30.3
Výška 20.3
Hmotnost brutto 2.387
Hmotnost netto 2.387

Značka La Siesta

La Siesta

La Siesta -  specialista na houpací sítě od roku 1991. Houpací sítě z Jižní Ameriky, houpací sítě na cesty, houpačky pro děti, houpačky pro miminka nebo parádní houpací vaky. Poznejte svět houpacích sítí a sedaček, jak jej ještě neznáte. Dopřejte si pohodlí v houpcí síti přímo u Vás na zahradě.