La Siesta Houpací síť pro miminka se stojanem Yayita

−17 %
5 190 Kč 4 290 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Kojenecká houpací síť YAYITA écru  - vyrobená z měkké organické bavlny dodá nemluvňatům pocit bezpečí. Pěkně zavinuté se v ní při jemném pohupování utiší i neklidné děti.

Praktická rozpěrná tyč umožňuje flexibilní nastavení – síť může objímat miminko těsněji nebo volněji. Dřevo z bambusu pocházejícího z odpovědného lesního hospodářství (FSC ®)je velmi kvalitní a pevné. Integrované zapínací pásy přispějí k větší bezpečnosti. Látka vyrobená z bio bavlny je mimořádně měkká na dotek a šetrná k citlivé dětské pokožce. Navíc se snadno udržuje. Produkt byl certifikován TÜV a získal GS pečeť bezpečnosti. YAYITA je vhodná pro děti od 0 do 12 měsíců.

Jemné houpání napomáhá rozvíjet smyl pro rovnováhu a podporuje tak celkový vývoj dítěte. Proto také YAYITu doporučuje Německá společnost podporující správné držení těla a tělesnou kondici (BAG). 

Nebarvená bavlna

Obzvláště šetrná k pokožce, a to díky způsobu výroby, při níž se nepoužívají bělidla ani barvy.

Biobavlna pěstovaná na ekologických principech

Šetrná k lidem i přírodě: Ekologicky vypěstovaná bavlna je nejenom alternativou k té konvenční. Biobavlna  je také měkká na dotek a snadná na údržbu. Tento produkt splňuje nařízení EU o ekologické produkci 834/2007.

Test bezpečnosti GS

Mezinárodně uznávanou značku GS získávají pouze výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Dřevo z odpovědného lesního hospodářství

Mezinárodní certifikační systém Forest Stewardship Council (FSC®) garatuje, že dřevo pochází z ekologicky a sociálně udržitelného lesního hodpodářství. FSC®-Licence Code: CO12427

Polstrované lehátko

Vypolstrovaná svrchní vrstva ochrání vaše děťátko před chladem a dodá mu pocit bezpečí.

Nastavitelné rozevření sítě

Díky patentované rozpěrné tyči můžete YAYITU doširoka rozevřít nebo útulně přivřít, podle potřeb vašeho miminka. 

  • Iconcelková výška : 110 cm
  • Iconcelková výška : 110 cm
  • Iconzastavěná plocha : 65 x 65 cm
  • Iconnosnost : 20 kg
  • Iconpopis materiálu : 100 % bio-bavlna, vypěstovaná v souladu s nařízením EU EEC 834/2007 o ekologické produkci. Rozpěrná tyč je vyrobena z bambusového dřeva z odpovědného lesního hospodářství.

Video: La Siesta Yayita

Vlastnosti

Kód YASN11
Určení Dětské
Nosnost 20 kg
Věk od 0 let

Značka La Siesta

La Siesta

La Siesta -  specialista na houpací sítě od roku 1991. Houpací sítě z Jižní Ameriky, houpací sítě na cesty, houpačky pro děti, houpačky pro miminka nebo parádní houpací vaky. Poznejte svět houpacích sítí a sedaček, jak jej ještě neznáte. Dopřejte si pohodlí v houpcí síti přímo u Vás na zahradě.