TMNT Želvy Ninja - SHREDDER/Trhač mluvící

Doprava zdarma −18 %
Doprava zdarma
549 Kč 449 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 1081848

Doručení zdarma
při osobním odběru
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Figurka SHREDDER/Trhač se zbranímluví a má pohyblivé tělo. Velikost figurky 16 cm.

3x baterie cell (jsou součástí balení)
Figurka umí na 20 a více frází a zvukových efektů.

Želvy Ninja (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) jsou čtyři želví mutanti – bratři.  Původně vycházely jako komiksový příběh, ale nejvíce je proslavil seriál z 90. let. Jejich učitel a adoptivní otec Mistr Tříska je vycvičil v umění ninjitsu a dostali jména po italských renesančních umělcích. Spolu s kamarádkou April bojují proti zločinu na Manhattanu, který se stal jejich domovem (hlavně kanalizace). Největším zločincem je Trhač a jeho klan FOOT, ke kterému se postupně přidávají další nepřátelé.
 

Mladší, zábavnější a víc ninja, než byly kdy předtím! Příběhy Ninja Želv jsou o životech čtyř dospívajících bratří, kteří se učí spoléhat se na sebe i jeden na druhého a kteří hledají tajemství své existence a původu.

Vlastnosti

Kód GZ2015
Určení Chlapecké
Věk od 4 let
Šířka 16.9
Výška 9.3
Hmotnost brutto 0.283
Hmotnost netto 0.283

Značka TMNT

TMNT

Želvy Ninja jsou čtyři želví mutanti vycvičeni učitelem Mistrem Třískou. Jejich domovem byly kanály Manhattanu. Svá jmena dostali podle italských renesančních umělců. Poprvé se objevily v květnu 1984 ve formě komiksu. U nás se Želvy proslavily díky seriálovému zpracování, kterého se američtí diváci dočkali v pětidílné minisérii již ke konci roku 1987. Želvy Ninja se také objevili v mnoha počítačových hrách.