LEGO® Elves 41174 Hostinec U Hvězdné záře

799 Kč 649 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 26. 10. až 28. 10.

Popis

Cestuj s Azari Plameničkou, ohnivou elfkou, a malým ohnivým dráčkem Sparkem, do hostince U Hvězdné záře! Setkej se se Sirou Měděnkou, letovou kapitánkou, která se o hostinec stará, a nech se vevnitř provést. Polož Sparkovo vajíčko ve sklepě, než si dáš trochu čaje a zjisti více o hostinci a letové kapitánce. Dej Sparka do jeho vajíčka, a potom se dobře vyspi, abys byla připravená na další dobrodružství v Elvendale!

  • Obsahuje minipanenky letové kapitánky Siry Měděnky a Azari Plameničky, navíc malého ohnivého dráčka Sparka.
  • Hostinec U Hvězdné záře obsahuje otáčecí dalekohled, který odkrývá ukryté schodiště a klíč, zásuvku pod postelí, která se dá otevřít, sklep a dveře hostince, které se otevírají a zavírají, stejně jako prvek ohně, který se dá použít na zapálení svíčky nebo na ohřev čaje v konvici na sporáku.
  • Navštiv hostinec U Hvězdné záře v Elvendale a užij si pohodlný odpočinek během svých dobrodružství.
  • Objev tajemství ukrytá uvnitř v hostinci.
  • Pořádně se vyspi před dalším velkým dobrodružstvím.
  • Mezi doplňky najdeš unikátní průsvitné dračí vajíčko, mapu pokladu, klíč, svíčku, čajovou konvičku, stolek s židličkami, malé plamínky, čajovou sadu, kompas, klády ze stromu a zavazadla.
  • Hostinec U Hvězdné záře měří přes 15 cm na výšku, 23 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Video: LEGO Elves 41174 Hostinec U Hvězdné záře

Vlastnosti

Kód: 41174
Počet dílků: 441 ks
Určení: Dětské
Věk od: 7 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.