Doprava zdarma

LEGO® Elves 41075 Elfský úkryt v koruně stromu

1 399 Kč 1 139 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Vstup s Emily Jonesovou do kouzelného světa elfů LEGO Elves. Při jedné procházce babiččinou zahradou se Emily náhle ocitá v magické bráně, která ji přenáší do domku na stromě do úplně jiného světa. Prozkoumej s Emily okolí a buď s ní ve chvíli, kdy zjistí, že místo, kde se ocitla, nepatří do světa lidí. Setkej se s ohnivou elfkou Azari Plameničkou a pozemským elfem Farranem Stínolístkem. Slez s Farranem dolů ze stromu po kouzelném žebříku, aby mohl ukázat Emily svůj zvláštní domov.

Emily vysvětluje elfům, že se potřebuje dostat zpět do svého světa, a ti jí přislíbí svou pomoc. Ty můžeš zatím uvařit v kotlíku nad ohněm pro všechny mrkvovou polévku. Kouzelným výtahem pošli Farranově malé pumě Enki nahoru na strom v přepravce nějaké jídlo. Po jídle se k vám připojí vodní elfka a větrná elfka – Emily bude potřebovat i jejich pomoc.

Součástí sady jsou 3 mini panenky: Emily Jonesová, Azari Plamenička, Farran Stínolístek a mládě pumy Enki.

Video: LEGO Elves 41075 Elfský úkryt v koruně stromu

Vlastnosti

Kód: 41075
Určení: Dívčí
Věk od: 7 let
Věk do: 12 let
Počet dílků: 505
Typ: figurky

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.