Piatnik Pentago
-34%

Piatnik Pentago

549 Kč 359 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Pentago - společenská hra: 8+ 2 hráči Jedná se o společenskou hru pro dva hráče od osmi let. Oba hráči střídavě umisťují bílé a černé kuličky na hrací plochu tak, aby sestavili řadu 5 kuliček za sebou. Ale není to tak jednoduché, hráči si samozřejmě vzájemně brání přidáváním svých kuliček, ale hlavně - hrací plocha je rozdělena na 4 čtverce, z nichž vždy jeden se při každém tahu pootočí o 90 stupňů! Hra tedy nabírá nečekané rozměry a je nutné promýšlet nejen strategické plánování tahů, ale i zapojit prostorovou fantazii a představivost.

Tato hra již získala ocenění od společnosti Mensa USA v roce 2006, dále Nejlepší hra roku 2005 ve Švédsku, Nejlepší strategické hry za rok 2006 ve Francii a Hra roku 2006 ve Finsku.

Vlastnosti

Kód: 7614
Určení: Dětské
Věk od: 8 let
Věk do: 12 let
Délka hry: 5-10 min
Počet hráčů: 1-2
Věk: 8+

Značka Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.