Lindam Dětská zábrana Numi hliník

Doprava zdarma −10 %
Skladem
Doprava zdarma
4 999 Kč 4 490 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Velmi kvalitní dětská zábrana Lindam Numi - luxusní provedení, kompletně v hliníku, které vyniká kvalitou a prvky nejvyšší bezpečnosti. Ideální do moderních interierů patentovaný systém ISS umožňuje během okamžiku nastavit zábranu na požadovanou šíři. Dva uzavírací body pro bezpečné zavření. Samozavírací mechanismus zabezpečí, že zábrana nezůstane nikdy otevřená pohodlné otevření zámku jednou rukou (třeba stlačit na 2 místech). Vnitřní systém ITS zaručuje na milimetr přesnou instalaci na zeď. Tenký držák se připevní na zeď pomocí šroubů a zábrana se do něho následně jednoduše zasune. Možnost rychlého vysunutí v případě, že zábranu právě nepotřebujete

  • provedení hliník
  • určeno pro děti od 6 do 24 měsíců

Rozměr dětské zábrany Lindam Numi: 

  • výška 77 cm
  • šíře 66 -101 cm
  • hloubka 3,5 cm

Dětská zábrana Lindam Numi odpovídá normě EN 1930. Tato evropská norma specifikuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro dětské bezpečnostní zábrany.

VideoZábrana Numi hliník

Vlastnosti

Kód 4443501
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 4 let
Šířka 63
Výška 5
Hmotnost brutto 6.3
Hmotnost netto 4.6

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindam byla založena roku 1988. Za více než 20 let svého působení na trhu se stala předním dodavatelem bezpečnostních pomůcek a výrobků určených pro péči o dítě ve Velké Británii. Výrobky Lindam se těší velké oblibě po celém světe. Stávají se součástí domácnostní na mnoho let. Veškeré produkty odpovídají britským, evropským i americkým normám, kromě toho prochází ještě speciálním systémem testování na pevnost a odolnost, aby splnily požadavky zákazníků a byly stále o krok před konkurencí. Za léta svého působení získala společnost Lindam více než 50 různých ocenění za kvalitu a design svých výrobků.