Lindam Dětská dřevěná zábrana s posuvnou šířkou, 62-106 cm

Doprava zdarma −13 %
Skladem
Doprava zdarma
1 699 Kč 1 469 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dřevěná dětská zábrana Lindam s posuvnou šířkou najde díky svým nastavitelným rozměrům a snadné instalaci široké uplatnění. Je vhodná k zabezpečení míst, jako jsou chodby, schodiště, dveře apod. Šíře je nastavitelná v rozsahu od 62 do 106 cm. Šíři zábrany upravíte velice snadno, bez nutnosti dokupovat přídavná rozšíření na stěnu se přišroubují panty a zábrana se do nich lehce nasadí. V případě, že zábranu nevyužíváte, lze ji vysunout a odstranit otevírací mechanismus, který je sestaven pro pohodlné otevírání jednou rukou (systém natoč a nadzvedni).

  • možnost obousměrného otevírání zábrany
  • průchozí prostor zůstává volný v původní šíři
  • provedení světlé dřevo, panty z pevného plastu
  • výška cca 76 cm
  • vzdálenost mezi tyčkami je cca 5 cm
  • určeno pro děti do 24 měsíců

Dětská zábrana Lindam s posuvnou šířkou odpovídá normě EN 1930. Tato evropská norma specifikuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro dětské bezpečnostní zábrany.

VideoDřevěná zábrana

Vlastnosti

Kód 4433930
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Šířka 60
Výška 5
Hmotnost brutto 4.5
Hmotnost netto 4.5

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindam byla založena roku 1988. Za více než 20 let svého působení na trhu se stala předním dodavatelem bezpečnostních pomůcek a výrobků určených pro péči o dítě ve Velké Británii. Výrobky Lindam se těší velké oblibě po celém světe. Stávají se součástí domácnostní na mnoho let. Veškeré produkty odpovídají britským, evropským i americkým normám, kromě toho prochází ještě speciálním systémem testování na pevnost a odolnost, aby splnily požadavky zákazníků a byly stále o krok před konkurencí. Za léta svého působení získala společnost Lindam více než 50 různých ocenění za kvalitu a design svých výrobků.