Lindam Dětská cestovní zábrana FlexiGuard

−33 %
Skladem
1 499 Kč 999 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dětská zábrana Lindam Flexi je výbornou alternativou ke klasickým dětským zábranám. Využijete ji zejména při cestování. Lehká, přenosná zábrana, kterou oceníte nejen doma, ale především na cestách. Dodávána v praktickém cestovním pouzdře s popruhem přes rameno. Jednoduché složení ve 3 krocích. Velkou předností je velmi snadná manipulace, rychlá montáž nebo naopak demontáž zábrany. Šířku zábrany je možno nastavit, vhodné pro otvory a průchody o rozměru 71 - 92 cm. 

Tento model nemá otevírání jako klasická dětská zábrana, jedním pohybem páčky upevníte zábranu na 4 bodech ke zdi, po otevření uzávěru se uvolní tlak na všech 4 místech najednou a zábranu je možno odstranit.

Dětská zábrana Lindam Flexi odpovídá normě EN 1930. Tato evropská norma specifikuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro dětské bezpečnostní zábrany.

  • určeno pro zamezení pohybu dětí do 24 měsíců

Rozměry: 78,8x19,8x8,5 cm

VideoCestovní zábrana FlexiGuard

Vlastnosti

Kód 4437201
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 4 let
Šířka 82
Výška 8
Hmotnost brutto 2.3
Hmotnost netto 2.3

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindam byla založena roku 1988. Za více než 20 let svého působení na trhu se stala předním dodavatelem bezpečnostních pomůcek a výrobků určených pro péči o dítě ve Velké Británii. Výrobky Lindam se těší velké oblibě po celém světe. Stávají se součástí domácnostní na mnoho let. Veškeré produkty odpovídají britským, evropským i americkým normám, kromě toho prochází ještě speciálním systémem testování na pevnost a odolnost, aby splnily požadavky zákazníků a byly stále o krok před konkurencí. Za léta svého působení získala společnost Lindam více než 50 různých ocenění za kvalitu a design svých výrobků.