Senna Baby Univerzální peřina a polštář Tencel, 100x135 cm/40x60 cm

Doprava zdarma
Skladem
Doprava zdarma
1 189 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 495577

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Materiál a vlákna jsou získávána a vyráběna ze stromů. Excelentní prodyšné vlastnosti - revoluční technologie vláken Tencel zajišťuje krásný a suchý spánek. Přírodně antibakteriální. Tence vlákna jsou 100% biologicky rozložitelná. Univerzální peřinka - jednovrstvá peřinka pro celý rok. Öko-Tex třídy I. TENCEL přírodní celulózové vlákno ®. Kvůli jeho nanostruktuře TENCEL ® kombinuje různé výhody:

  • odvádí vlhkost
  • udržuje konstantní vlhkost
  • vhodné pro citlivou pokožku
  • teplý jako vlna
  • savější než bavlna.


Optimální vlhkost a teplota. Tencel ® vlastně podporuje přirozené funkce lidské pokožky. Díky výborným schopnostem řízení vlhkosti je Tencel ® obzvláště vhodný pro děti. S použitím Tencelu ® máte jistotu, že dítě je po celou dobu spánku v suchu a nehrozí mu nebezpečí přehřátí nebo naopak prochladnutí. Bakterie nemají šanci.
Další předností Tencelu ® je ochrana proti plísním, roztočům i nepříjemným zápachům. Zcela bez přídavku chemických látek TENCEL ® zabraňuje množení bakterií.

Vlastnosti

Kód 780861
Určení Dětské

Značka Senna Baby

Senna Baby Senna baby - rodinná firma vyrábí polštáře a peřiny již více jak 20 let. Vyznačují se lehkými a nadýchanými polštáři a peřinami jak pro dospělé tak i pro děti a nejmenší. Během výroby se používají nejmodernější technologické postupy. Většina výplní jsou spirálová dutá vlákna pokrytá silikonem, který nechává polštáře a peřinku nadýchanou.