Reusch Dětské lyžařské rukavice - červené , I

750 Kč 200 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Pořiďte svým malým lyžařům prvotřídní lyžařské rukavice Reusch. Díky speciální technologii jsou rukavice vybaveny izolací TecFill™, která udrží dětské ručičky v teple, suchu a pohodlí. Rukavice mají hebkou hřejivou podšívku, zapínání na zip, uchycení proti ztrátě a texturovanou dlaň.

Teplotní standart THERMO 3™
Thermo 3 je vybaven izolací TecFill™. Jedná se o spolehlivou ochranu proti chladu. Izolace nabízí dostatečné množství tepla po celý den a to nejen na sjezdovce.

Vlastnosti

Kód: 4385405-300/I
Určení: Dětské
Velikost: I
Teplotní standart: THERMO 3™
Izolace/výplň: TecFill™<
Vnější materiál: MicroTex
Vnitřní materiál: MicroActive
Materiál dlaně: Soft PU
Uchycení proti ztrátě: ano

Značka Reusch

Reusch je globálně působící sportovní dodavatel rukavic s německými kořeny a soustředí se na důležité prvky při vzájemné interakci. Tradice je jedním z klíčových prvků Reusch. Od roku 1934, pro ně znamená tradice předávání znalostí a zkušeností z minulosti do současnosti. Tradice je rozvoj; je to odraz úspěchu! Od té doby až do teď. Poznání je jejich motorem pokroku. Analyzování trhu, předvídání trendů a porozumění potřebám zákazníků - to vše smíchané s čerstvým týmovým duchem a díky tomu vznikají vynikající sportovní rukavice pro amatéry i profesionály. Flexibilita a inovace jsou jejich společníky na cestě vpřed. Reusch - Miluj svůj sport!