Reusch Dětské lyžařské rukavice - červené, I

−73 %
750 Kč 200 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Pořiďte svým malým lyžařům prvotřídní lyžařské rukavice Reusch. Díky speciální technologii jsou rukavice vybaveny izolací TecFill™, která udrží dětské ručičky v teple, suchu a pohodlí. Rukavice mají hebkou hřejivou podšívku, zapínání na zip, uchycení proti ztrátě a texturovanou dlaň.

Teplotní standart THERMO 3™
Thermo 3 je vybaven izolací TecFill™. Jedná se o spolehlivou ochranu proti chladu. Izolace nabízí dostatečné množství tepla po celý den a to nejen na sjezdovce.

Vlastnosti

Kód 4385405-300/I
Určení Dětské
Velikost I
Teplotní standart THERMO 3™
Izolace/výplň TecFill™<
Vnější materiál MicroTex
Vnitřní materiál MicroActive
Materiál dlaně Soft PU
Uchycení proti ztrátě ano

Značka Reusch

Reusch

Reusch je globálně působící sportovní dodavatel rukavic s německými kořeny a soustředí se na důležité prvky při vzájemné interakci. Tradice je jedním z klíčových prvků Reusch. Od roku 1934, pro ně znamená tradice předávání znalostí a zkušeností z minulosti do současnosti. Tradice je rozvoj; je to odraz úspěchu! Od té doby až do teď. Poznání je jejich motorem pokroku. Analyzování trhu, předvídání trendů a porozumění potřebám zákazníků - to vše smíchané s čerstvým týmovým duchem a díky tomu vznikají vynikající sportovní rukavice pro amatéry i profesionály. Flexibilita a inovace jsou jejich společníky na cestě vpřed. Reusch - Miluj svůj sport!