Benlemi Dětská postel Deny, 140x70 cm - bílá, nohy 20 cm

6 699 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Originální jednolůžková postel Deny ve tvaru domečku o rozměru 140 x 70 cm promění usínání v zábavu a dodá dětskému pokoji vašich ratolestí jedinečný šmrnc. Postýlka je velice stabilní. Konstrukce ve tvaru domečku je vytvořena především proto, aby výrobce mohl garantovat pevnost výrobku i po letech užívání. Je vyrobena z lepeného borovicového dřeva nejvyšší kvality (první jakostní stupeň). Dřevo nenese žádné suky a je posléze broušeno a kartáčováno, aby nabylo dokonalé hladkosti. Rošt je dodáván k posteli ZDARMA. Návod na montáž postele, včetně veškerého potřebného příslušenství jsou součástí balení. Postel je nalakovaná bílou krycí matnou barvou na vodní bázi, tedy 100% ekologickým a antialergenním nátěrem se zdravotní nezávadností jak pro děti, tak pro dospělé. Přes bílou barvu lze vidět strukturu dřeva.

Borovicové dřevo

Borovice je z Finska převážena do Německa, kde je dále upravována. Dřevo je rozřezáno na lamely. Ve chvíli, kdy jsou veškeré nedokonalosti dřeva, jako jsou suky, odstraněny, dochází k důkladnému vysoušení dřeva. V momentě, kdy jsou borovicové lamely kompletně vysušeny, již nedochází k jakékoliv deformaci dřeva, ať už se jedná o kroucení, praskání nebo další sesychání, dřevo si perfektně udrží svůj původní vzhled. Poté jsou k sobě lamely slepeny velice silným a zdravotně nezávadným lepidlem. Borovice je právem považována za jednu z nejodolnějších a nejtrvanlivějších jehličnatých dřevin. Důvodem je především vysoký obsah pryskyřic. Pro své užitné vlastnosti je lepené borovicové dřevo tím nejlepším a současně nejčastěji používaným materiálem ke stavbě dřevostaveb, což je mimo jiné značným důkazem kvality. Kromě toho se lepené borovicové dřevo používá pro stropní trámy, a to vzhledem k jeho vysoké nosnosti.

  • Výška nožek: 23 cm
  • Vnější rozměr: 79 x 153 cm
  • Rozměr pro matraci: 70 x 140 cm
  • Váha postele: 20 kg
  • Nosnost: 120 kg
  • Celková výška: 128 cm

Vlastnosti

Kód 102001050003_bílá
Určení Dětské
Barva Bílá
Věk od 2 let
Věk do 12 let

Značka Benlemi

Benlemi

Firma Benlemi vyrábí a distribuuje nádherný dětský nábytek z prvotřídních kvalitních materiálů. Hlavním záměrem značky je vnést do domácností moderní nábytek za pomocí přírody.