Doprava zdarma

Benlemi Dětská postel Tery, 200x90 cm - přírodní

6 499 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Originální jednolůžková postel ve tvaru domečku o rozměru 90 x 200 cm promění usínání v zábavu a dodá dětskému pokoji vašich ratolestí jedinečný šmrnc. Postýlka je velice stabilní. Konstrukce ve tvaru domečku je vytvořena především proto, aby výrobce mohl garantovat pevnost výrobku i po letech užívání. Je vyrobena z lepeného borovicového dřeva nejvyšší kvality (první jakostní stupeň). Dřevo nenese žádné suky a je posléze broušeno a kartáčováno, aby nabylo dokonalé hladkosti. Rošt je dodáván k posteli ZDARMA. Návod na montáž postele, včetně veškerého potřebného příslušenství jsou součástí balení.

  • Vnější rozměr: 96 x 209 cm
  • Rozměr pro matraci: 90 x 200 cm
  • Výška nožek: 3 cm
  • Váha postele: 32 kg
  • Celková výška: 135 cm

Borovicové dřevo

Borovice je z Finska převážena do Německa, kde je dále upravována. Dřevo je rozřezáno na lamely. Ve chvíli, kdy jsou veškeré nedokonalosti dřeva, jako jsou suky, odstraněny, dochází k důkladnému vysoušení dřeva. V momentě, kdy jsou borovicové lamely kompletně vysušeny, již nedochází k jakékoliv deformaci dřeva, ať už se jedná o kroucení, praskání nebo další sesychání, dřevo si perfektně udrží svůj původní vzhled. Poté jsou k sobě lamely slepeny velice silným a zdravotně nezávadným lepidlem. Borovice je právem považována za jednu z nejodolnějších a nejtrvanlivějších jehličnatých dřevin. Důvodem je především vysoký obsah pryskyřic. Pro své užitné vlastnosti je lepené borovicové dřevo tím nejlepším a současně nejčastěji používaným materiálem ke stavbě dřevostaveb, což je mimo jiné značným důkazem kvality. Kromě toho se lepené borovicové dřevo používá pro stropní trámy, a to vzhledem k jeho vysoké nosnosti. Výška nožek: 3 cm Vnější rozměr: 96 x 209 cm Rozměr pro matraci: 90 x 200 cm Váha postele: 32 kg Nosnost: 150 kg Celková výška: 135 cm

Vlastnosti

Kód: 102001015
Rozměry: 200 x 90 cm
Určení: Dětské
Nosnost: 150 kg
Věk od: 2 let
Věk do: 12 let
Materiál: Borovicové dřevo

Značka Benlemi

Firma Benlemi vyrábí a distribuuje nádherný dětský nábytek z prvotřídních kvalitních materiálů. Hlavním záměrem značky je vnést do domácností moderní nábytek za pomocí přírody.