Töpfer Opalovací krém 50 ml

−47 %
399 Kč 209 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 1166932

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Kojenci a malé děti mají velmi citlivou pokožku, proto je zcela nezbytné dokonale ji chránit – zvláště proti slunečnímu záření.

Jemná zrcadlová ochrana dětské pokožky.

Jemné minerální filtry, obsažené v tomto krému, obsahují pigmenty, které se šíří na povrchu kůže a odráží sluneční paprsky jako neviditelné zrcadlo. Tato mechanická ochrana proti slunci funguje okamžitě po aplikaci (na rozdíl od chemické), proto je vhodná pro péči o jemnou dětskou pokožku.

Ochranný faktor

Až do nedávna byl ochranný sluneční faktor SPF uváděn výlučně na UVB záření, které je obecně zodpovědné za spálení kůže a riziko vzniku rakoviny kůže. V poslední době SPF zahrnuje také záření UVA, které kromě předčasného stárnutí kůže zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže. Od roku 2006 evropská legislativa doporučuje, aby opalovací krémy měly ochranu proti UVA rovnou alespoň 1/3 ochrany UVB. Symbol UVA na našem výrobku je důkazem dodržení evropského doporučení. Poopalovací péče o citlivou pokožku

Po nádherném slunném dni stráveném na sluníčku doporučujeme dítě osprchovat nebo okoupat. Ideálně použijte přípravek Töpfer dětská koupel, který obsahuje BIO pšeničné otruby, díky kterým zklidňuje a chrání jemnou dětskou pokožku. Pro dokonalou ochranu kůže použijte Töpfer tělové mléko. Tímto způsobem si budete moct se svým dítětem užívat mnoho dalších slunečních dnů.

Aktivní látky: s obsahem vysoce kvalitních BIO olejů a BIO bambuckého másla Účinky:
  • chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením
  • SPF50
  • zanechává pokožku jemnou
  • okamžitý efekt po aplikaci
  • bez parfemace a alkoholu


Jak používat: Aplikaci krému je nutné opakovat po každém koupání nebo déletrvajícím pobytu na slunci.

Vlastnosti

Kód 358
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let

Značka Töpfer

Töpfer

Společnost Töpfer patří k předním německým výrobcům jídla a přírodní kosmetiky pro děti. V roce 1911 jí založil podnikatel Max Töpfer, který ve spolupráci s několika pediatry vyvinul novou tekutou kojeneckou výživu. Postupem času se její nabídka rozšiřovala o další prvotřídní produkty.