Top Mark DEX adaptér na Maxi Cosi

Skladem
499 Kč při nákupu 1 ks
249,50 Kč za kus

Náš kód: 1271683

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

DEX adaptér na Maxi Cosi je kompatibilní s kočárkem TOPMARK DEX a autosedačkou Maxi Cosi Cabrio-Fix nebo Maxi Cosi Pebble.

Doporučená údržba:

Čištění a údržba musí být prováděna výhradně dospělou osobou.

Čištění: Pokud se kovové části dostanou do styku s vodou, osušte je, abyste zabránili jejich zrezivění. Nepoužívejte k čištění tekutý písek ani ředidla. Po použití uchovávejte adaptér na suchém místě. Pokud ukládáte konstrukci s nasazenými adaptéry, nikdy na ně neumisťujte žádné věci, mohlo by dojít k jejich poničení.

Vlastnosti

Kód M8065
Určení Dětské
Barva Černá
Počet kusů v balení 2

Značka Top Mark

Top Mark

Nizozemská značka Top Mark byla založena v roce 1966 a nabízí široké portfolio produktů pro kojence a batolata, od kočárků přes jídelní židličky až do postýlky a mnoho dalších výrobků. Produkty značky Top Mark najdete v obchodech zejména v Nizozemí a Belgii, v současné době se firma snaží expandovat i do dalších zemí Evropy. Při vývoji produktů Top Mark je kladen důraz na kvalitu a design. Výrobky jsou velmi přísně testovány. Výsledkem jsou kvalitní designové produkty za přijatelnou cenu. Do České republiky vstupní značka Top Mark prostřednictvím distributora Bohemia Baby.