First BIKE KONEC Helma Chilly Flower, velikost M

−19 %
990 Kč 794 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dbejte na bezpečí vaší malé závodnice a pořiďte jí tuto skvělou helmu Chilly s barevnými kvítky.

Špičková německá helma je vyrobena speciální technologií IN MOLD. Jedná se o dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy (EPS), zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu.

Rozměrné výstelky pokrývající celou čelní část až k oblasti spánků zajistí, že halma dětské hlavičce dobře padne.

Helma je vybavena 5 vstupními a 6 výstupními ventilačními otvory, které jsou spojené vzduchovými průduchy. Samozřejmě otvorů nechybí integrovaná síťka proti hmyzu. Jistě oceníte i pratelnou antibakteriální vložku.

Díky Zoom Lite systému přesně a pohodlně nastavíte vnitřní plastové čelenky a to pomocí otočného kolečka na zátylku. Stažení je zde celoobvodové, netýká se tedy pouze zadní třetiny až poloviny čelenky, jak bývá zvykem u běžných dětských přileb. Stahovací Zoom systém je vybaven ochranným polstrováním.

Praktické a jednoduché polohovací zapínání pod bradou zajistí vašemu dítku pohodlné nastavení bez nutnosti měnit délku bočních popruhu. Zapínání je opatřeno ochranou, které zabrání přiskřípnutí dětské bradičky.

Propracované boční plastové dílce zajistí optimální upevnění a usazení přilby na hlavičce, jejichž aretací se nastavuje poloha předních popruhů vůči zadním.

Vysokou pasivní bezpečnost zajišťují výrazné reflexní odrazky.

Velikost M: 52 – 57 cm, váha pouze 230 g

Vlastnosti

Kód H45
Určení Dívčí
Věk od 2 let
Věk do 8 let
Věk 2+

Značka First BIKE

First BIKE

Odrážedlo First BIKE vyvinul německý designér Ralf Coerschulte, a to původně pro své vlastní děti. Postupně jej vylepšoval, až jej dovedl do současné podoby, která dětem umožňuje jednoduchou a bezpečnou výuku jízdy na kole. Odtud také název odrážedla First BIKE čili První kolo.