ADC Blackfire Výbušné lektvary

999 Kč 849 Kč
Zboží máme skladem!
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Výbušné lektvary jsou krásnou rodinnou hrou s unikátním principem míchání lektvarů pomocí skleněných kuliček. Každý lektvar dělá něco jiného a je taktéž jinak bodově ohodnocen. Čím více ingrediencí lektvar potřebuje, tím je bodově hodnotnější, ale je složitější ho umíchat.

  • Míchání lektvarů je určitě nejzábavnějším prvkem této hry. Jednotlivé ingredience jsou totiž ve formě skleněnek umístěny v několika nakloněných drahách, takže když jednu skleněnku z řady vyndáte, ostatní se skutálí a mezeru zaplní. Tím se dvě kuličky srazí a pokud jsou stejné barvy, můžete si je vzít. Pokud i po odebrání těchto kuliček do sebe narazí další stejné barvy, opět si je můžete vzít. Čím větší řetězovou reakci spustíte, tím více kuliček / ingrediencí získáte a tím více lektvarů umícháte.:-)
  • Více lektvarů = více bodů = více speciálních vlastností. Lektvary totiž můžete i vypít a udělat něco speciálního. Ale to vám již vysvětlíme u otevřené hry u nás v obchodě.:-)

Jste fanoušci Harryho Pottera? Pak je to hra přesně pro vás!

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód: HGPE01CZ
Počet hráčů: 2 až 4
Určení: Dětské
Doba hraní: 45 minuta
Věk od: 8 let

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.