ADC Blackfire Tarantule Tango

−11 %
Skladem
229 Kč 203 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 898611

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Bláznivá Tarantule miluje svůj tanec nadevše, ale chybí ji taneční partner. Proto se rozhodla, že ho nalezne mezi ostatními zvířátky. Žádnému zvířátku se do tance moc nechce a proto vždy vykřikne, kdykoli vidí, že se k němu blíží.

Karetní hra Tarantule Tango je potřehová hra, kde mají hráči za úkol zbavit se všech karet ve své ruce. Jednoduché to ale nebude.

Pravidla hry :

Doprostřed stolu se umístí lačná tarantule a všichni hráči si rovnoměrně rozdají 120 karet se zvířátky. Hráči postupně ( ve směru hodinových ručiček ) vykládají karty kolem tarantule. Hráči musí dávat pozor, jakou kartu vyložil jejich protihráč a pokud se na ni nalézá schovaný pavou, musí toto zvíře rychle napodobit. Není-li na kartě pavouk, musí mlčet a přiložit další kartu.

Každé zvíře navíc umí nějaké finty, jak se postarat o větší zábavu. Papušek napodobuje všechna zvířátka vyložená před ním. Pes změní směr přikádání karet atd.

  • Pokud se průběhy hry spletete nebo neuděláte to co jste měli, berete si všechny vyložené karty a začínáte pěkně nanovo. 
  • Karetní hru Tarantule Tango vytvořil stejný autor jako známé legendy deskových her Blafuj a Švábí salát. 
  • Hra Tarantule Tango je kompletně v českém jazyce a v malé krabičce naleznete česká pravidla.
  • Párty hra Tarantule Tango obsahuje: 120 hracích karet 5 karet tarantule 1 hlavní hrací deska
  • Obsáhlá a zábavná recenze na hru Tarrantule Tango.

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód SCH88853
Počet hráčů 2 až 5
Určení Dětské
Doba hraní 15 min.
Věk od 7 let

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.