ADC Blackfire Tarantule Tango

229 Kč 162 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Bláznivá Tarantule miluje svůj tanec nadevše, ale chybí ji taneční partner. Proto se rozhodla, že ho nalezne mezi ostatními zvířátky. Žádnému zvířátku se do tance moc nechce a proto vždy vykřikne, kdykoli vidí, že se k němu blíží.

Karetní hra Tarantule Tango je potřehová hra, kde mají hráči za úkol zbavit se všech karet ve své ruce. Jednoduché to ale nebude.

Pravidla hry :

Doprostřed stolu se umístí lačná tarantule a všichni hráči si rovnoměrně rozdají 120 karet se zvířátky. Hráči postupně ( ve směru hodinových ručiček ) vykládají karty kolem tarantule. Hráči musí dávat pozor, jakou kartu vyložil jejich protihráč a pokud se na ni nalézá schovaný pavou, musí toto zvíře rychle napodobit. Není-li na kartě pavouk, musí mlčet a přiložit další kartu.

Každé zvíře navíc umí nějaké finty, jak se postarat o větší zábavu. Papušek napodobuje všechna zvířátka vyložená před ním. Pes změní směr přikádání karet atd.

  • Pokud se průběhy hry spletete nebo neuděláte to co jste měli, berete si všechny vyložené karty a začínáte pěkně nanovo. 
  • Karetní hru Tarantule Tango vytvořil stejný autor jako známé legendy deskových her Blafuj a Švábí salát. 
  • Hra Tarantule Tango je kompletně v českém jazyce a v malé krabičce naleznete česká pravidla.
  • Párty hra Tarantule Tango obsahuje: 120 hracích karet 5 karet tarantule 1 hlavní hrací deska
  • Obsáhlá a zábavná recenze na hru Tarrantule Tango.

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód: SCH88853
Počet hráčů: 2 až 5
Určení: Dětské
Doba hraní: 15 minuta
Věk od: 7 let

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.