Handy Toy Stolní hra bingo

−10 %
Skladem
349 Kč 313 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 940767

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Zábavná společenská hra pro malé i velké hráče. Jednotlivá čísla jsou tažena namátkově. Hráči označují čísla na hracích kartách tak dlouho, dokud není vyplněn určitý obrazec. Zahrajte si oblíbené BINGO s rodinou nebo přáteli.

Pravidla hry: Pořadatel hry na začátku oznámí, jaký vzorec má být na hrací kartě vytvořen. Vyvolávač následně začne náhodně vytahovat míčky z losovacího bubnu. Jakmile je číslo vylosováno, dá se vedle a již nemůže být opětovně použito. Hráči poslouchají, jaká čísla jsou vyvolávána, najdou-li je na své kartě, označí je. Vyvolávač losuje čísla tak dlouho, dokud některý z hráčů nesestaví požadovaný vzorec a nezvolá BINGO. Vzorce mohou mít podobu jedné/dvou čar (jedna nebo dvě čáry v mřížce, které obsahují vylosovaná čísla) nebo tzv. Full House, tj. plná karta, toho docílí hráč, má-li označena všechna čísla na kartě.

Vlastnosti

Kód TOY-340
Určení Dětské
Věk od 8 let
Věk do 99 let

Značka Handy Toy

Handy Toy Okouzlující hračky Handy Toy vykouzlí vašim dětičkám úsměv od ucha k uchu. Zářivé barvičky, veselé zvuky a nápaditost, to vše definuje hračky Handy Toy. Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim roztomilou hračku z naší skvělé nabídky.