Piatnik Rybolov - cestovní hra

−25 %
199 Kč 148 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Hra je určená pro dva a více hráčů, a je možné jí použít i jako hry vyloženě cestovní.

Obsah hry:

1 rybníček s otáčivou hladinou 8 rybiček 3 rybářské pruty 1 pravidla hry.

Cíl hry:

Vítězí hráč, který nalovil nejvíce ryb, respektive zístal nejvíce bodů. Příprava hry: Rybičky vložíme do otvorů v rybníčku, a natáhneme pero mechanismu, který rybníčkem otáčí. Mechanismus natahujeme kolíčkem na okraji rybníčku. Otvory slouží k uložení rybářských prutů.

Průběh hry:

1) Soutěžní rybolov (pro 2 hráče) Oba hráči spuštěním mechanismu počnou lovit ryby, (s pomocí magnetu na konci rybářského prutu). Můžeme hrát i několik kol, a každé kolo končí, jakmile jsou vyloveny všechny ryby. Rybičky mají různou bodovou hodnotu, v závislosti na barvě. Zelená se počítá jako jeden bod, žlutá má hodnotu dvou a bílá tří bodů. Nejcennější červená je hodnocena čtyřmi body. Králem rybolovu je hráč, který v několika kolech dosáhl nejvyššího počtu bodů.

2) Rybolov mužstev (je variantou pro libovolné množství hráčů) Jsou sestavena družstva lovců, přičemž během každého kola bojují vždycky dva hráči různých mužstev. Čas může být vymezen např. 30 vteřinami, nebo chodem stroje. Potom nastupuje další dvojice protihráčů. Každá vylovená ryba se rovná jednomu bodu, který je zaznamenán na konto mužstva. Vítězí mužstvo, které dosáhlo nejvyššího počtu bodů.

3) Prémiový rybolov (varianta s účastí až 8 hráčů). Jde o veselou hru pro dětské oslavy nebo společenské party. Na spodní stranu všech rybiček nalepíme čísla. Jako u tomboly, mohou být lovci odměněni malými dárky nebo překvapeními. Protože rybiček je dohromady 8, může se této rybolovné tomboly zúčastnit nejvýše osm hráčů. Hráč, který si vyloví určitou rybičku, je odměněn výhrou, odpovídající číslem hodnotě příslušné rybičky.

Vlastnosti

Kód 6887
Počet hráčů 2 až 8
Na baterie Ne
Určení Dětské
Doba hraní 30 minuta
Věk od 4 let

Značka Piatnik

Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.