Piatnik Reflexx
-24%

Piatnik Reflexx

249 Kč 188 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 1. 5. až 2. 5.
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Společenská hra Reflexx! je určena pro 3-4 hráče od 5 let, kteří si chtějí procvičit svůj postřeh. Hra prověří rychlost, přesnost, ale i kombinační schopnosti.

Pravidla hry: Na kartách s obrázky je vždy znázorněna pravá nebo levá ruka a také předmět, který je specifický svou barvou. Zbylých 16 karet je ve čtyřech barevných provedeních, která odpovídají barvám předmětů. Cílem hry je jako první nasbírat barevné karty ve všech 4 barvách. Barevné karty se roztřídí podle barev a ve 4 hromádkách se položí doprostřed stolu tak, aby na ně všichni hráči dobře dosáhli. Karty s obrázky předmětů se pečlivě zamíchají a obrázkem dolů se položí na stůl. Hru začíná nejmladší hráč, dále se pokračuje ve směru hodinových ručiček. Kdo je na řadě, sejme vrchní kartu tak, aby ji ostatní neviděli a následně svým spoluhráčům řekne, co je na obrázku. Např. "Pravá ruka, citron."Všichni hráči se v tu chvíli co nejrychleji snaží položit pravou ruku na žlutou kartu, protože citron je žlutý! Kdo jako první položí ruku na správnou barvu, vezme si tuto barevnou kartu. Pokud hráč získal stejnou barvu již v předchozím kole, pak barevná karta zůstane ležet na stole.

Hra končí, jakmile se jednomu z hráčů podaří získat čtyři odlišné barevné karty. Tento hráč se stává vítězem.

Vlastnosti

Kód: 7751
Počet hráčů: 3 až 4
Doba hraní: 20 minut
Na baterie: Ne
Určení: Dětské
Věk od: 5 let

Značka Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.