ADC Blackfire Pán Prstenů: Mrtvé močály - #5 rozšíření

−29 %
299 Kč 210 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Stolní hra Pán Prstenů: Stíny Temného hvozdu - Mrtvé močály (rozšíření #5). Glum nyní směřuje do Mrtvých močálů, v zoufalé snaze zbavit konečně se svých pronásledovatelů. Družina je mu v patách, odhodlaná chytit jej živého.

Hrdinové již mají Gluma na dosah, vstoupili ale na zrádnou půdu Mrtvých močálů, které jsou plné nebezpečných stvoření a navíc v těsné blízkosti Sauronovy říše.

Dobrodružství v Mrtvých močálech zavádí do hry nový mechanismus - jak se Glum snaží setřást své pronásledovatele, musí hrdinové věnovat zvýšené úsilí, aby mu v tom zabránili a nedovolili mu na poslední chvíli uniknout.

Mrtvé močály jsou pátým dobrodružstvím z cyklu rozšíření Stíny Temného hvozdu. Cyklus tvoří celkem 6 samostatných dobrodružství, jejichž cílem je polapení Gluma.

Balení obsahuje 60 karet dobrodružství Mrtvé močály.

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód FMEC05CZ
Počet hráčů 1 až 2
Určení Dětské
Doba hraní 60 minuta
Věk od 13 let

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.