Doprava zdarma

ADC Blackfire Magický Labyrint

799 Kč 679 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Zábavná hra pro celou rodinu. Mladí čarodějové prozkoumávají tajuplné bludiště a musí najít 5 magických symbolů, aby vyhráli.    

Náraz, rána, tma! Malý čaroděj si překvapeně promne oči. Kde se tu ta zeď vzala? Mladí čarodějovi učni zvědavě prozkoumávají magický labyrint. Dnes mají důležitý úkol – hledat magické symboly! To by nemělo být složité – pokud jim ovšem mocní mágové nebudou dělat naschvály. Některé cesty tak jsou uzavřeny magií a na jiném místě se objevují tajné průchody!

Každý hráč se snaží prozkoumat magický labyrint a jako první shromáždit 5 magických symbolů.

  • Obsah balení:- Herní plán z několika vrstev obsahující podzemní labyrint a vrchní dlážděnou plochu- 24 dřevěných zdí- 24 žetonů s magickým symbolem- plátěný váček- kostka se stěnami číslovanými 1, 2, 2, 3, 3, 4- 4 čarodějové (v červené, modré, žluté a zelené barvě)- 4 kovové kuličky - pravidla hry.

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód: SCH87141
Počet hráčů: 2 až 4
Určení: Dětské
Doba hraní: 15 minuta
Věk od: 6 let

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.