ADC Blackfire Magický Labyrint

−15 %
799 Kč 679 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Zábavná hra pro celou rodinu. Mladí čarodějové prozkoumávají tajuplné bludiště a musí najít 5 magických symbolů, aby vyhráli.    

Náraz, rána, tma! Malý čaroděj si překvapeně promne oči. Kde se tu ta zeď vzala? Mladí čarodějovi učni zvědavě prozkoumávají magický labyrint. Dnes mají důležitý úkol – hledat magické symboly! To by nemělo být složité – pokud jim ovšem mocní mágové nebudou dělat naschvály. Některé cesty tak jsou uzavřeny magií a na jiném místě se objevují tajné průchody!

Každý hráč se snaží prozkoumat magický labyrint a jako první shromáždit 5 magických symbolů.

  • Obsah balení:- Herní plán z několika vrstev obsahující podzemní labyrint a vrchní dlážděnou plochu- 24 dřevěných zdí- 24 žetonů s magickým symbolem- plátěný váček- kostka se stěnami číslovanými 1, 2, 2, 3, 3, 4- 4 čarodějové (v červené, modré, žluté a zelené barvě)- 4 kovové kuličky - pravidla hry.

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód SCH87141
Počet hráčů 2 až 4
Určení Dětské
Doba hraní 15 minuta
Věk od 6 let

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.