Alexander Klíč a nauč se víc
-47%

Alexander Klíč a nauč se víc

249 Kč 130 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Naučná hra pro 2-3 hráče od 5 let, která učí tvary a barvy a procvičí zručnost, manuální přesnost a základní analytické myšlení.

Otáčej karty pamatuj si barvy nebo tvary a co nejrychleji navlékej správné klíče na šnůrku nebo je otoč ve správném zámku. Za každé otočení klíčů ve správné dírce získáváš žetony. Vyhraj co nejvíce žetonů a staň se Pánem Klíčů!

2 rozdílné varianty hry (barvy/tvary)

NÁZOR ODBORNÍKA: Mgr. Eva Veselá - ředitelka (ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12)

Hra zaujala, pravidla všichni pochopili, výdrž dětí u hry cca 20 minut, opakovaný zájem, materiál dostatečný. Hra je pro malou skupinu dětí, zájem dětí byl větší (určitě bychom v třídním kolektivu užili více těchto her)

Hra obsahuje: barevné klíče různých tvarů - 4 kusy, deska s otvory pro klíče - 1 kus, provázek - 1 kus, karty tvarů - 30 kusů, karty barev - 25 kusů, přesýpací hodiny - 1 kus, žetony - 90 kusů, český a slovenský návod.

Vlastnosti

Kód: A0460
Určení: Dětské
Věk od: 5 let
Věk do: 99 let
Šířka: 19,5cm
Výška: 18,5cm
Délka: 5,3cm
Materiál: textil, plast
Věk: od 5let

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, který byl založen v roce 1976, v Chwaszczynu nedaleko Gdyně. Nyní se jedná o jednoho z nejvýznamnějších výrobců deskových her na polském trhu. Firma vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé, a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vývojem a výrobou. Hry Alexander rozvíjejí logocké myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti.