Piatnik Joe´s Zoo

−24 %
249 Kč 188 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Kampak se rozutekla zvířátka z malé zoo? Joe's Zoo je poměrně jednoduchá dětská paměťová hra, v níž malí hráči hledají zaběhnutá zvířátka. Ten, kdo má nejlepší paměť a trochu štěstí, nasbírá pro zvířátka nejrychleji šest pamlsků a zvítězí. Co se to děje v zoologické zahradě? Některá zvířátka se ukryla do cizích výběhů. To se jejich ošetřovateli Joeovi vůbec nelíbí a chtěl by zase obnovit pořádek. S vaší pomocí se mu jistě podaří vylákat plameňáka, zebru, krokodýla, mravenečníka a tygra z jejich úkrytů. Hra probíhá tak, že se kartičky se zvířátky rozloží do kruhu lícem dolů. Po kartičkách se pohybuje dřevěná postavička Joea. To, na které kartě se zastaví, určuje hodnota hozená na kostce. Jakmile Joe stojí, všichni hráči pomocí sady svých tipovacích karet odhadují, jaké zvíře se pod Joem asi nachází. Hráč, který tipoval správně, získá pamlsek pro zvířátko v podobě dřevěné kostičky. Ten, komu se podaří nasbírat šest takových pamlsků, se stává absolutním vítězem hry. Hra má opravdu jednoduchá pravidla, která jsou uzpůsobena těm nejmenším hráčům. V kruhu je rozloženo celkem deset karet (tedy každé zvíře dvakrát). Děti si jsou po několika kolech schopny zapamatovat polohu některých z nich. Na druhou stranu náhoda většinou neumožní, aby se Joe zastavil na všech, takže zůstává prostor pro zábavné tipování a možná i první pokusy o dedukci.

Hra Joe's Zoo obsahuje: figurku Joea, kostku, 10 karet se zvířátky, 25 tipovacích karet (5 barevně odlišených sad po 5 kartách), 30 pamlsků

Vlastnosti

Kód 6090
Počet hráčů 2 až 5
Na baterie Ne
Určení Dětské
Doba hraní 15 minuta
Věk od 4 let

Značka Piatnik

Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.