Doprava zdarma

Albi Istanbul

999 Kč 699 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Kupci, vítejte ve Velkém bazaru v Istanbulu!

Zvolte správnou strategii, využijte své pomocníky a získejte drahocenné rubíny dříve než vaši konkurenti!

Provádíte kupce a jeho čtyři pomocníky 16 lokalitami istanbulského bazaru. Na každé z nich můžete vykonat specifickou akci.

Má to však háček... Abyste mohli na kterémkoli z těchto míst vykonat akci, potřebuje váš kupec pomoc pomocníka a musí ho na příslušném místě nechat. Abyste mohli tohoto pomocníka využít později, musí se váš kupec na toto místo vrátit a vyzvednout jej.

Pečlivě tedy plánujte, aby se vám nestalo, že zůstanete bez pomocníků, pak byste nemohli nic dělat.

Hra má jednoduchá pravidla, velké strategické možnosti a variabilní herní plán.

Obsah: 16 desek lokalit 5 trakařů 26 bonusových karet 16 kartiček mešit 10 kartiček poptávky 12 zlatých mincí 15 stříbrných mincí 30 měděných mincí žeton začínajícího hráče 5 kupců 25 pomocníků 5 členů rodiny 20 kostiček zboží 4 kostičky pošty 1 guvernér 1 pašerák 2 kostky 32 rubínů 5 přehledových karet 7 samolepek 2 pravidla (česká a slovenská).

Vlastnosti

Kód: 82477
Počet hráčů: 2 až 6
Určení: Dětské
Doba hraní: 60 minuta
Věk od: 10 let
Věk do: 15 let

Značka Albi

Své aktivity započala značka Albi v roce 1991 v oblasti výroby přání do obálky. Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala v roce 1996, kdy začíná spolupracovat s americkou firmou Hallmark, největším výrobcem přání v USA. Dnes je Albi jediným licenčním partnerem Hallmarku v České republice. V roce 2001 se začali zabývat také výrobou dárkových předmětů, o rok později tedy, v roce 2002 byla založena divize stolních společenských her.