ADC Blackfire Dixit: 3. rozšíření - Journey

−11 %
499 Kč 443 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 540819

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dixit 3 představuje rozšíření abstraktní a vyprávěcí herní série Dixit. Obsahuje 81 karet, které tentokrát ilustroval Xavier Collette a přinesl tak Dixitu zcela nový nádech fantazie a surrealismu. Karty lze kombinovat s kterýmikoliv jinými kartami ze série Dixit, nebo s nimi lze hrát i samostatně (balení ovšem neobsahuje žetony s čísly, ani počítadlo bodů).  

Dixit je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Jeden hráč se vždy stává vypravěčem a popisuje jednu kartu, která je položena lícem dolů na stole. Ostatní hráči pak přidají jednu ze svých karet, karty se zamíchají a všechny najednou otočí. Všichni hráči kromě vypravěče pak tipují, kterou z karet vypravěč popisoval. Vypravěčovým cílem je popsat kartu tak, aby ji uhodlo co nejméně hráčů, ale zároveň alespoň jeden. Pokud ji popíše příliš jasně, uhodnou ji všichni a vypravěč nezíská žádné body. Pokud ji zase popíše příliš složitě, neuhodne žádný hráč a vypravěč je opět bez bodů. V roli vypravěče se hráči postupně střídají. Když hráči vyčerpají všechny karty, vítězí ten s nejvíce body.  

Překrásně ilustrované karty plné fantastických výjevů zaujmou děti i dospělé a hra se hodí nejenom ke hře na vítězné body. Lze je použít také k vyprávění pohádek dětem, skládání příběhů s přáteli a mnohem více! Navštivte pomocí Dixit 3 magický svět bez hranic!

Hra je v českém jazyce.

Vlastnosti

Kód ASDIX05S
Počet hráčů 3 až 6
Určení Dětské
Doba hraní 30 min.
Věk od 8 let

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire byla založena s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.