Piatnik Code Sudoku
-45%

Piatnik Code Sudoku

499 Kč 271 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Sudoku je fascinující hra založená na logickém myšlení, která dobyla svět za pouhých několik měsíců. Snadno se jí naučíte, nezná jazykové bariéry a zcela jí propadnete!

Sudoku je hra nabízející vzrušující logické hlavolamy, které od hráčů vyžadují jen ryzí logiku, nikoli matematické znalosti. Hra Sudoku přináší zábavu a výzvu lidem s různými dovednostmi a jakéhokoliv věku. Sudoku je doplňovačka čísel do mřížky s 81 políčky, která jsou uspořádána do 9 řádků a 9 sloupců a dále rozdělena do 9 vnitřních čtverců o rozměru 3 x 3 pole. Na začátku každé hry je předem dáno umístění několika čísel. Cílem je doplnit chybějící čísla tak, aby se číslice 1 až 9 objevily v každém sloupci, řádku a čtverci (o rozměru 3 x 3 pole) pouze jednou. K dispozici máte mnoho variant Sudoku od nejlehčích po nejsložitější. Některé varianty lze vyřešit během pěti minut, pro vyřešení jiných je naopak třeba několik hodin. Pravidelné hraní Sudoku není jen návykové a velmi zábavné.... řešení Sudoku rozvíjí myšlení, soustředění, paměť a logiku a přispívá dokonce i ke zpomalení procesu stárnutí mozku. Code-Sudoku – jedinečná novinka od Kod Kod Báječná, smazatelná deska umožňuje hrát Sudoku nesčetněkrát, kdykoli a kdekoli chcete. Způsob označování jednotlivých čísel na desce je snadný a elegantní. Doba potrhaných a pomačkaných doplňovaček z novin je pryč. Tužku a gumu můžete konečně odložit do šuplíku. S Code-Sudoku je udržení čistoty a přehlednosti hračkou, a to vede ke zlepšení myšlenkových pochodů hráčů a usnadnění řešení.

 

Vlastnosti

Kód: 6867
Počet hráčů: 2 a více
Na baterie: Ne
Určení: Dětské
Doba hraní: 30 minuta
Věk od: 7 let

Značka Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.