Piatnik Code Sudoku

−45 %
499 Kč 271 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Sudoku je fascinující hra založená na logickém myšlení, která dobyla svět za pouhých několik měsíců. Snadno se jí naučíte, nezná jazykové bariéry a zcela jí propadnete!

Sudoku je hra nabízející vzrušující logické hlavolamy, které od hráčů vyžadují jen ryzí logiku, nikoli matematické znalosti. Hra Sudoku přináší zábavu a výzvu lidem s různými dovednostmi a jakéhokoliv věku. Sudoku je doplňovačka čísel do mřížky s 81 políčky, která jsou uspořádána do 9 řádků a 9 sloupců a dále rozdělena do 9 vnitřních čtverců o rozměru 3 x 3 pole. Na začátku každé hry je předem dáno umístění několika čísel. Cílem je doplnit chybějící čísla tak, aby se číslice 1 až 9 objevily v každém sloupci, řádku a čtverci (o rozměru 3 x 3 pole) pouze jednou. K dispozici máte mnoho variant Sudoku od nejlehčích po nejsložitější. Některé varianty lze vyřešit během pěti minut, pro vyřešení jiných je naopak třeba několik hodin. Pravidelné hraní Sudoku není jen návykové a velmi zábavné.... řešení Sudoku rozvíjí myšlení, soustředění, paměť a logiku a přispívá dokonce i ke zpomalení procesu stárnutí mozku. Code-Sudoku – jedinečná novinka od Kod Kod Báječná, smazatelná deska umožňuje hrát Sudoku nesčetněkrát, kdykoli a kdekoli chcete. Způsob označování jednotlivých čísel na desce je snadný a elegantní. Doba potrhaných a pomačkaných doplňovaček z novin je pryč. Tužku a gumu můžete konečně odložit do šuplíku. S Code-Sudoku je udržení čistoty a přehlednosti hračkou, a to vede ke zlepšení myšlenkových pochodů hráčů a usnadnění řešení.

 

Vlastnosti

Kód 6867
Počet hráčů 2 a více
Na baterie Ne
Určení Dětské
Doba hraní 30 minuta
Věk od 7 let

Značka Piatnik

Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.