Piatnik Aport!
-13%

Piatnik Aport!

249 Kč 215 Kč
Zboží máme skladem!
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Aport! Je jednoduchá dětská hra, která kombinuje prvky paměťových a postřehových her. Je tak nejen zábavná, ale rozvíjí i koncentraci. Hráči budou coby Broček a jeho kamarádi hledat ty správné ponožky, které určí kostka. Na začátku hry hráči rozloží šest destiček s ponožkami lícem dolů. Jeden z hráčů po té hodí kostkou zobrazující ponožky. Všichni se po té snaží současně zvolit tu správnou destičku s ponožkou, která se shoduje s obrázkem na kostce. Svou volbu hráči potvrdí položením žetonu svého pejska na danou destičku. Na destičce může být žetonů více. Pokud se hráči strefili, získají z banku červené či žluté žetony (nejrychlejší hráč získá nejvíce žetonů). Avšak pozor! Pokud umístí žeton pejska na špatnou destičku, musí naopak platit již získanými barevnými žetony. Vítězí hráč, který během hry nasbíral nejvíce barevných žetonů. Hra skrývá drobné záludnosti, což ji činí opravdu zábavnou. Je navíc velmi pěkně ilustrovaná, což jí dodává skutečný šmrnc.

Obsah hry: 6 destiček s ponožkami, 4 destičky s pejsky, 1 kostka, 1 list samolepek, 20 žlutých žetonů v hodnotě 1 bodu, 8 červených žetonů v hodnotě 5 bodů, pravidla hry.

Vlastnosti

Kód: 7209
Počet hráčů: 3 až 4
Na baterie: Ne
Určení: Dětské
Doba hraní: 10 minuta
Věk od: 5 let

Značka Piatnik

Piatnik je rakouský výrobce známý především výrobou hracích karet, jejíž historie sahá až do roku 1843. O více než 100 let později začala společnost Piatnik vyrábět také puzzle a společenské hry a nyní je jedním z největších výrobců puzzle v Rakousku. Vzhledem k nárokům na různorodost a nejvyšší kvalitu sleduje Piatnik důsledně technické zdokonalování a inovaci výroby a vypracování svých výrobků.